Neler Yeni

Bu iki sistemden hangisi daha iyi?

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
Arkdaşlar iki sistem arasında kaldım sizce hangisi daha iyi?

bu sistemde bütün ekipmanlar dahil (2.monitör dahil değil) + olarak direksiyon seti ve viteste var yanında ama özellik bakımından hangisi daha iyidir hangisinin alması daha mantıklıdır bilmiyorum bu sistemde adam son fiyatı 25k yaptı belki 24.500 e düşürebilirim ama bilmiyorum sizce hangisini almak daha mantıklı ikisinden biri oyunda üzermi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.sistem https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-oyuncu-bilgisayari-plus-monitor-1066621724/detay/

pazarlık son 20k yaptı monitörüde alırım eğer alırsam monitöre pazarlık yapmadım daha.

2.sistem https://www.sahibinden.com/ilan/iki...li-oyuncu-kasasi-full-setup-1107915397/detay/

bu sistemde bütün ekipmanlar dahil (2.monitör dahil değil) + olarak direksiyon seti ve viteste var yanında ama özellik bakımından hangisi daha iyidir hangisinin alması daha mantıklıdır bilmiyorum bu sistemde adam son fiyatı 25k yaptı belki 24.500 e düşürebilirim ama bilmiyorum sizce hangisini almak daha mantıklı ikisinden biri oyunda üzermi?
@emreBeoa kral bitane konuda gördüm seni sence bu iki sistemden hangisi alınır yardımcı olurmusun kimse görmemiş konuyu o yüzden etiket attım

Son düzenleme:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,632
İsim
Emre siyah
3080li olan kasa gayet güzel duruyor aslında ürünlerin fiyatlarını tek tek çıkardğığınzda uyguna geliyorsa bakabilirsiniz ona

@emreBeoa kral bitane konuda gördüm seni sence bu iki sistemden hangisi alınır yardımcı olurmusun kimse görmemiş konuyu o yüzden etiket attım

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3080li olan kasa gayet güzel duruyor aslında ürünlerin fiyatlarını tek tek çıkardğığınzda uyguna geliyorsa bakabilirsiniz ona
hocam başka bir sistemde pahalı demişler arkadaşlar birde ekran kartının garantisi yok içi sadece macunlamak için açılmış

hocam bir şey daha soracağım sizde amd kullanıyorsunuz amd sıkınıt çıkarıyormu sizde

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,632
İsim
Emre siyah
hocam başka bir sistemde pahalı demişler arkadaşlar birde ekran kartının garantisi yok içi sadece macunlamak için açılmış

hocam bir şey daha soracağım sizde amd kullanıyorsunuz amd sıkınıt çıkarıyormu sizde
kullanığım kart sıkıntı çıkarmadı bana

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
hocam g29 lu sistem yalan oldu 3080 li olanı 20ye monitörsüz alacağm sadece ekran kartını garantisi yok diğerlerinin 1.5 yıldan fazla var sıvı soğutmanında var ilan sahibi ilk defa kendi açmış içini macun yenilemek için 2 kere açmış

sizce alayımmı hem konumuma çok yakın oralardan monitör satan varsada alırım 165hz

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,632
İsim
Emre siyah
hocam g29 lu sistem yalan oldu 3080 li olanı 20ye monitörsüz alacağm sadece ekran kartını garantisi yok diğerlerinin 1.5 yıldan fazla var sıvı soğutmanında var ilan sahibi ilk defa kendi açmış içini macun yenilemek için 2 kere açmış

sizce alayımmı hem konumuma çok yakın oralardan monitör satan varsada alırım 165hz
kutu fatura garanti önemli hocam tek tek toplayın o zaman

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
kutu fatura garanti önemli hocam tek tek toplayın o zaman
kutu var kartın fatura ve garantisi yok diğer parçaların 1.5 yıl var

kutu var kartın fatura ve garantisi yok diğer parçaların 1.5 yıl var
adam hazır sistem almış faturayı attı ince hesaptan almış sonra arakdaşından 3080 almış alan arkadaşaı babasının üzerine almış sisteme ssd ve sıvı soğutmada eklemiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,062
Üyeler
150,994
Son üye
KayzerAgustus
Top Bottom