Neler Yeni

Bu iki sistemden hangisi daha iyi

rimuru16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
En al
Fena sayılmaz yine de hocam. Hayırlı olsun. AAA oyunlarda 3070 sistem daha yüksek fps alabilir belki ancak valorant vb fps oyunlarında sizin sistem çok daha yüksek fps alacaktır. Msi afterburner üzerinden karşılaştırabilirsiniz
Anladım hocam aaa da dlss ile geçerim onu :D

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,914
İsim
Hamza Ziya Üstün
Evet FPS olarak daha iyi verir senin sistem çünkü DLSS 3.5 Frame Generation gibi teknolojileri destekliyor.
Dlss fg ufak bir modla 3000 serisinde de kullanılabiliyor o yüzden 4060 ın o yönde bir artısı yok.

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,914
İsim
Hamza Ziya Üstün
Bütün oyunlarda kullanamaz hocam ve kullandığı oyunlarda problem yaşatabilir oyundan atmalar fln.
Fg zaten çok az oyunda var. Dediğim mod beta gibi bir aşamada sayılır ve çok kısa sürede bütün oyunlara entegre edilebilir. Oyunlarda problem ile alakalı bir şey şu ana kadar yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence başa başlar hocam
Saf güçte 3070 ezer hocam

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

rimuru16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
En al
Fg zaten çok az oyunda var. Dediğim mod beta gibi bir aşamada sayılır ve çok kısa sürede bütün oyunlara entegre edilebilir. Oyunlarda problem ile alakalı bir şey şu ana kadar yok.

İşlemci olarakta benimki ezer

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,914
İsim
Hamza Ziya Üstün
Doğru. Dediğim gibi AAA oyunlarda 3070 sistem, fps oyunlarında sizin sistem önde

NZXT

80+ Bronze

Ben sadece modu açıp sorun yaşayan insanları dikkate alarak yaptım yorumu yaşamayadabilir ama ben olsam moda güvenerek sistem almazdım.

Osman55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman Buğra Yolcu
Aralarında ne kadarlık fark vardır?

Baktımda pek anlamadım
Birinde dls 3 var biri am5 platformu mhz yüksek altakini almak daha mantık geleceğe dönük bi sistem olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom