Neler Yeni

Bu iki sistemden hangisi daha iyi?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Evet tamda şimdi ona bakıyodum bi tane işlemci fanı ekledim ramleri 32gb yaptım ve 1tb ssd ekledim 38k oldu.
hocam anakartı b650mk yap ssdyi en azından mld 1tb yap ramı goodram 6800mhz yap al

<Relfexs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Efe
hocam anakartı b650mk yap ssdyi en azından mld 1tb yap ramı goodram 6800mhz yap al
Hocam bi soru sorucam bilgisayardan çok anlamıyorum kusura bakmayın bu sisteme ekstradan işlemci fanı gerekirmi birde anakart 650mk olunca +2k oluyor oda bütçe olarak biraz sıkıntı oluyor onun yerine hangi anakartı alabilirim.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Hocam bi soru sorucam bilgisayardan çok anlamıyorum kusura bakmayın bu sisteme ekstradan işlemci fanı gerekirmi birde anakart 650mk olunca +2k oluyor oda bütçe olarak biraz sıkıntı oluyor onun yerine hangi anakartı alabilirim.
b650mr a serisine bulaşma en azından k yerine r olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Arif güngör
1.SİSTEM:

2.SİSTEM:

Arkadaşlar açıkcası daha çok online oyunlar oynuyorum ama hikayeli oyunlarda oynıcam açıkcası ve monitörüm 1080p 2k ve 4k almayı düşünmüyorum. Ve çoğu oyunu max ayarlarda 80-100 fps arası vermesini istiyorum bu iki sistemden hangisi daha iyi sizce. Birde

1.sisteme ek olarak;
AMD ryzen 5 7600
Ekstradan bir tane işlemci fanı eklicem

2.Sisteme ise;
2X16 GB totalde 32gb rame yükseltmeyi planlıyorum.
Birde 1tb ssd ye yükseltmeyi

Bu dediklerime göre 1.sistem 42.5k 2.Sistem iste 40k ya geliyor sizce hangisi arada kaldım ekran kartından dolayı. Birde dlss ve fsr teknolojileride var ve çoğu kişi dlss daha iyi diyo fsr da görüntülerde bozulma var diyolar oyüzden aklım baya bi karışık sizin önerileriniz nelerdir?
Nvidia olanı al geç monitörü de ilerde alırsın. Işın izleme teknolojisiyle dlss birleşince AMD kartların içinden geçiyor NVIDIA. Youtube'da detaylı videolar var bakabilirsin ben de onlara dayanarak konusuyorum herhangi bir fanboyluk değil amacım.

Top Bottom