Neler Yeni

Yardım Bu IPS Glow mu yoksa Işık Sızması mı?

erturk.gg

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba, bu durum sizce ışık sızması mı yoksa IPS Glow mu? Özellikle ilk fotoğraftaki şekilde. Yandan geliyor ışık. İade etmeli miyim?

VİDEO LİNKİ:
adasdasd.png

20240605_000738.jpg

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Burhan Bey
Normalde bu kadar değildir, kamerada bu tarz görseller fena patlatıyor ve parlıyor. İlk görselde ciddi ışık sızması var gibi ama bilemedim. marka model bilgisi nedir?

galeyanageldim

80+ Bronze
Kamerayla değil de çıplak gözle bak daha çok. Sabit bir yerden bakma. Mesela hareket et eğer bu parlamalar sen hareket ettikçe kayboluyor yada çoğalıyorsa ips glowdur. Sabitse hep sızmadır

erturk.gg

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde bu kadar değildir, kamerada bu tarz görseller fena patlatıyor ve parlıyor. İlk görselde ciddi ışık sızması var gibi ama bilemedim. marka model bilgisi nedir?
Kamerayla değil de çıplak gözle bak daha çok. Sabit bir yerden bakma. Mesela hareket et eğer bu parlamalar sen hareket ettikçe kayboluyor yada çoğalıyorsa ips glowdur. Sabitse hep sızmadır

Hocam parlaklığı benim gördüğüm şekilde ayarlamaya çalıştım ve monitörü sağa sola çevirip video çektim. Linki üstte. Rica etsem bi bakıp fikrinizi yazabilir misiniz?

erturk.gg

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16

Hocam parlaklığı benim gördüğüm şekilde ayarlamaya çalıştım ve monitörü sağa sola çevirip video çektim. Linki üstte. Rica etsem bi bakıp fikrinizi yazabilir misiniz?
bu ıps glow. ışık sızması olsa farklı açıdan bakmana rağmen hep aynı miktarda ışık görürsün.

eeness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Enes Faruk Kaya
Ips glow ne oluyor hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Burhan Bey

Evet, videoda daha net anlaşılıyor. IPS Glow bu, bütün IPS panellerin doğasında olan bir durum, ama fazla ama az, illa ki olacak.

galeyanageldim

80+ Bronze

Hocam videodan çok iyi anlayamayabiliriz bir de tam iyi çekememişsiniz ama her köşedeki sorduğunuz parlamalar ips glow gibi gözüküyor. Glow olsa da normalden fazla gibi gözüküyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
930,344
Üyeler
145,596
Son üye
tuvaletpompası