Neler Yeni

IPS Glow sorunu hakkında yardım

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Local dimming backlig teknolojisine baktımda herhalde yeni çıktı bilmiyorum ama bu teknolojiye sahip monitör saıysı az çeşitlilik yok
Evet çünki maliyeti çok ve getirisi az. Tamir durumu da meşakkatli. O yüzden tv'lerde yaygınlaşan micro led standartını ufaktan getirmeye başladılar. Oled keza harika bir panel türü ama burning sorunu var .Samsungun ips hızlarında VA panelli modeli var ama biraz pahalı. Bütçem yeter dersen linkini atayım.

Zexius

80+ Bronze
Evet çünki maliyeti çok ve getirisi az. Tamir durumu da meşakkatli. O yüzden tv'lerde yaygınlaşan micro led standartını ufaktan getirmeye başladılar. Oled keza harika bir panel türü ama burning sorunu var .Samsungun ips hızlarında VA panelli modeli var ama biraz pahalı. Bütçem yeter dersen linkini atayım.
valla şöyle 27 inch 240 hz 2k felan varsa bir atarsanız bakayım

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Hakan Keser
Bi bakabilir miyim linke

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
valla şöyle 27 inch 240 hz 2k felan varsa bir atarsanız bakayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi bakabilir miyim linke
Teşhir olmayanları 35k civarı

Zexius

80+ Bronze

Samsung harici üreten yokmu bea lg msi asus felan samsung telefon harici ürün almıyorum ben genel olarak çünkü hem garantileri berbat hemde monitör garanti süreleri 2 yıl msi asus gibi markalar 3 yıl veriyor

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Hakan Keser

Hocam bütce soru değilde ben 35klık monitörü hakedecek adam degilim. Monitore ayıp olur hakkini veremem.😅

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Samsung harici üreten yokmu bea lg msi asus felan samsung telefon harici ürün almıyorum ben genel olarak çünkü hem garantileri berbat hemde monitör garanti süreleri 2 yıl msi asus gibi markalar 3 yıl veriyor
VA panellerle samsung daha çok ürün çıkarıyor. Hatta 2024 için tek bile denebilir.
Oled var opsiyon
Biraz daha uyguna şu var.

Top Bottom