Neler Yeni

bu kasa alınır mı ilk defa duyup gördüm ama çok güzel gözüküyor

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Tercih meselesi ben bunun yerine nzxt alırım.

quarex34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ömür Kiper
rush markasında bildiğim kadarıyla Fansız veriyolar kasaları fan eklemek istedigin zaman fiyat aşırı derecede uçuyor kasa tipi güzel güzel de fan parası verip 2 k üstüne cıkmak yerıne bence paranı nzxt markasından yana kullanmanı öneririm hem şık hem serin bi düşün derim

reftemre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
emre sun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rush markasında bildiğim kadarıyla Fansız veriyolar kasaları fan eklemek istedigin zaman fiyat aşırı derecede uçuyor kasa tipi güzel güzel de fan parası verip 2 k üstüne cıkmak yerıne bence paranı nzxt markasından yana kullanmanı öneririm hem şık hem serin bi düşün derim
bu tipte kasası var mı nzxt nin

quarex34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ömür Kiper
genelde standart bir şablon üzerinde gidiyor nxzt ben görmedim hiç bu sekilde tasarım ama marka ürünlerine güvenebilirsin bence nzxt tarafına tabi son karar senin

milenix

80+ Gold

Etzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Abdussamet KAVAK
Benim kasam bunun aynısı hocam 6 fanlı. PCCooler marka sanırım bu şekli alıp isteyen markasını koyup satıyor. Malzeme kalitesi pek iyi değil sadece görsellik ön planda. 6 fan da zaten 4 fan işini anca görüyor çünkü içeri giren hava kenarlardaki boşluklardan çıkıp gidebiliyor düzgün bir hava akışı yok. Ayrıca ekran kartınız büyükse sorun olabilir. Ve ssd hdd yuvaları sayısı da çok değil bilginiz olsun.
37F34766-723B-4A22-885D-A189BCFB113C.jpeg

Top Bottom