Neler Yeni

Hyte Y40 vs Phanteks NV5, BU KASALAR ALINIR MI ?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,613
İsim
kilan embappe
Keşke şaka olsa hocam. Hayalimdeki mesleği yaparsam söz alacam sana bu kasayı
Abi bir gün bizim de MSI MAG Pano M100R PZ 4 ARGB Fanlı Siyah Micro ATX Bilgisayar Kasamız olacak mı abi 🥺
Screenshot_2024-08-29-23-31-35-494_com.brave.browser.jpg

LoserIl

80+ Silver
peki msi in hava akışi h6flow dan iyi midir?
100r modelinden mi bahsediyorsun? İkisinden birini alacaksan kesinlikle h6 Flow. Hem estetik açıdan daha güzel hem de hava akışı daha güzel hem de nzxt marka ismi var şekilli şukullu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi bir gün bizim de MSI MAG Pano M100R PZ 4 ARGB Fanlı Siyah Micro ATX Bilgisayar Kasamız olacak mı abi 🥺
Alıntıyı görüntüle
Dediğim gibi istediğim mesleği edinirsem alırım

Emrcvkkl7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre
La nasıl mATX olabilir şaka mı bu?
Alıntıyı görüntüle

YİNE DE COK GÜZEL🥰 Keşke benim olsa

Bu arada HYTE kasanın fiyatını hak etmediği doğrudur ama kötü değil yani.
mATX olduğunu görünce hayallerim suya düştü zaten :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
YAKUP CELIK
100r modelinden mi bahsediyorsun? İkisinden birini alacaksan kesinlikle h6 Flow. Hem estetik açıdan daha güzel hem de hava akışı daha güzel hem de nzxt marka ismi var şekilli şukullu

Dediğim gibi istediğim mesleği edinirsem alırım
Alıntıyı görüntüle
hocam şimdi alacağım anakart matx olcak herkeste çok iyi kasa atx olsada alsam demis onu almam daha isabetlimi olur demiştim hava akışı iyiyse onu almayı düşünüyorum

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,613
İsim
kilan embappe
mATX olduğunu görünce hayallerim suya düştü zaten :(
Mühendislik hatası. PSU bölümünü öne değil arkaya konumlandırsalardı E-ATX bile koymazdi. Neyse mATX sistem için harika bir şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
YAKUP CELIK
Mühendislik hatası. PSU bölümünü öne değil arkaya konumlandırsalardı E-ATX bile koymazdi. Neyse mATX sistem için harika bir şey.
peki hava akışı nasıldır hocam warcry için mesh kasa ile yaklasık 10 derece fark eder demişlerdi bunda okadar fark olurmu

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,613
İsim
kilan embappe
peki hava akışı nasıldır hocam warcry için mesh kasa ile yaklasık 10 derece fark eder demişlerdi bunda okadar fark olurmu
10 derece fark ettiği falan tüm akvaryum kasalar için söylüyorum tamamen kolpa.

Bu kasalarda fan yerleştirilen bilge de tamamen mesh hocam. Fanlar mesh bir yerden hava alıyor. Yan taraftan hava alan fanların yerleştirildiği yerler mesh. Ve doğru fanlar yerleştirildiğinde fark et-mi-yor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
YAKUP CELIK
10 derece fark ettiği falan tüm akvaryum kasalar için söylüyorum tamamen kolpa.

Bu kasalarda fan yerleştirilen bilge de tamamen mesh hocam. Fanlar mesh bir yerden hava alıyor. Yan taraftan hava alan fanların yerleştirildiği yerler mesh. Ve doğru fanlar yerleştirildiğinde fark et-mi-yor.
tamamdır hocam çok teşekkür ederim

LoserIl

80+ Silver
hocam şimdi alacağım anakart matx olcak herkeste çok iyi kasa atx olsada alsam demis onu almam daha isabetlimi olur demiştim hava akışı iyiyse onu almayı düşünüyorum
Msi olanın hava akışı da iyi ama H6 Flow daha iyi. Anakart micro atx ise msi olanı alabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,660
Üyeler
154,437
Son üye
ludeX
Top Bottom