Neler Yeni

Yardım Bu kasa ve içinde ki PSU alınır mı

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Kadir
zoko darkın alt markası diye biliyorum içindeki darkın bi psu olabilir çok kaliteli değildir ama ne kadar götürür şüpheli alıcağın parçalar uyuyorsa 500w psu ile aerocool cylon al
Hocam Aerocool cylon 500 watt mi yoksa MSI MAG 500 watt mi hangisi sizce anakart ve ekran kartı da MSI

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
Uzun vadede teknik açıdan bu güç kaynağının sana bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum lakin şöyle sorunlar yaşayabilirsin:
Verimlilik sertifikası belirtilmemiş elektrik faturan daha yüksek gelebilir, fanı korkunç derecede ses çıkarmaya başlayabilir traktör gibi, son olarak ise güç kaynağının ömrü işte orası tamamen şans. :D

NOT: Eskisi gibi günümüzde patlar çatlar, patlar çatlar, PC bileşenlerine zarar verecek güç kaynakları bulunmuyor özellikle araman lazım.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,070
İsim
Emre siyah
Hocam Aerocool cylon 500 watt mi yoksa MSI MAG 500 watt mi hangisi sizce anakart ve ekran kartı da MSI
msi daha iyidir muhtemelen ama 3-4 yıldır aercool vx 500 kullandım herhangi bir sorun yok

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Kadir
Uzun vadede teknik açıdan bu güç kaynağının sana sana bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum lakin şöyle sorunlar yaşayabilirsin:
Verimlilik sertifikası belirtilmemiş elektrik faturan daha yüksek gelebilir, fanı korkunç derecede ses çıkarmaya başlayabilir traktör gibi, son olarak ise güç kaynağının ömrü işte orası tamamen şans. :D
Kuzenimde aslında gameboosterin kasa ve PSU sunu almıştı PSU dan garip bir ses geliyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi daha iyidir muhtemelen ama 3-4 yıldır aercool vx 500 kullandım herhangi bir sorun yok
Teşekkürler ben en iyisi MSI PSU yanına WD Green 240 GB SSD aliyim

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,070
İsim
Emre siyah
Kuzenimde aslında gameboosterin kasa ve PSU sunu almıştı PSU dan garip bir ses geliyordu

240ssd ölü yatırım bence 2.el 500+ al derim

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Kadir
240ssd ölü yatırım bence 2.el 500+ al derim
İkinci el 500 GB ssd var aslında sarı site de ama mesela satıcılar şöyle diyor sağlık 80 performans 100 gibi şeyler yazıyor alınır mı öyle

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,070
İsim
Emre siyah
İkinci el 500 GB ssd var aslında sarı site de ama mesela satıcılar şöyle diyor sağlık 80 performans 100 gibi şeyler yazıyor alınır mı öyle
param güvende ile al sağlığına hard disk sentinelden falan kendin bak çalışmıyor mu? sağlığı kötü mü? geri gönderirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz

Söz konusu marka GameBooster olunca çok şaşırmıyor insan bak işte o güç kaynağı çatlasa patlasa şaşırmam. :D Ama en fazla günümüzde bir güç kaynağında yaşayacağın sıkıntı o olur diye düşünüyorum. Yanlışım varsa biri beni düzeltirse de memnun olurum ama bilgim bu yönde.

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Kadir
Söz konusu marka GameBooster olunca çok şaşırmıyor insan bak işte o güç kaynağı çatlasa patlasa şaşırmam. :D Ama en fazla günümüzde bir güç kaynağında yaşayacağın sıkıntı o olur diye düşünüyorum. Yanlışım varsa biri beni düzeltirse de memnun olurum ama bilgim bu yönde.
Haklısınız bilinmedik PSU almamak daha iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,651
Üyeler
155,143
Son üye
ozica
Top Bottom