Neler Yeni

Bu Kızı Kırmışmıyımdır Arkadaşlar?

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu gün okulda beklemediğim bi anda bi kız arkadaşım kolumdan tutup yangın merdivenine götürdü yaklaştı bana ve benden hoşlandığını söyledi çıkma teklifi etti. Baya hazırlamış kendini dudaklarımız arasında 2 cm falan vardı. Sonra ben şok oldum zaten. Ama hoşlandığım birinin olmadığını ve arkadaş kalmak istediğimizi söyledim, doğru kişiyi bulana kadar sevgili yapmayacağım. Ama kırıcı bir şekilde kusura bakma arkadaş olarak görüyorum seni dedim sanırım. Kız üzüldü zaten koridorda beni görünce yönünü değiştirdi falan, yarın nasıl konuşmalıyım onunla? Çok üzüldü sanırım
Kıza karşı hislerin olmadığını belirtmişsin ve kızda kendisini geri çekmiş. Büyük ihtimal arkadaş kalmayı istemeyecek. O yüzden yapacağın pek bir şey yok.
Kızdan özür dileme bence. Çünkü sen özür dilersen benim düşünceme göre kız her seferinde ya olursa diye düşünmeye devam edebilir.
Sonuç olarak ortada hoşlanma varsa arkadaş kalmak zor.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Bu gün okulda beklemediğim bi anda bi kız arkadaşım kolumdan tutup yangın merdivenine götürdü yaklaştı bana ve benden hoşlandığını söyledi çıkma teklifi etti. Baya hazırlamış kendini dudaklarımız arasında 2 cm falan vardı. Sonra ben şok oldum zaten. Ama hoşlandığım birinin olmadığını ve arkadaş kalmak istediğimizi söyledim, doğru kişiyi bulana kadar sevgili yapmayacağım. Ama kırıcı bir şekilde kusura bakma arkadaş olarak görüyorum seni dedim sanırım. Kız üzüldü zaten koridorda beni görünce yönünü değiştirdi falan, yarın nasıl konuşmalıyım onunla? Çok üzüldü sanırım
Kızı kırmamak için olur deseydin ve sen birşeyler hissetmeseydin maks 1 ay dayandırdı o ilişki ha şöyle olur arkadaş olarak devam edelim birbirimizi tanıyalım zamanla olur dersen belki

Berke Fitness

80+ Bronze
Senin karakterini bilmiyorum ama kiz ilgi istiyor belli arkadas kalmak istiyorsan konusma. Olayin kizin uzulmesiyle ilgisi yok bence sunu da unutma hic bir kiz masum degildir kizlar bu kadar geri zekali degil mutlaka altinda bir plan vardir

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Düzgün bir şekilde ret etmişsin. Kabul edeceksin diye bir kural yok değil mi?

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
kızların taktiğini yapsaydın kırılmayabilirdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Metin dal
Kızla bir şey olmak istemiyorsan konuşmayı kesmelisin ikiniz için de en iyisi bu
Ama eğer istiyorsan konuşmayı bırakma ama fazla umut da vermemelisin

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,441
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bence doğru kişi olayları falan yalan, kızla arkadaşlığın varsa beğendiysen iyiyse neden olmasın :D ama gemi limandan kalkmış gibi duruyor. Senlik bir şey değil üzülmesi ona ne desen boş sadece teklifin hala geçerli mi evet derse kabul etmek dışında
Yokluk nedir ? Örneği ;

Bence üzerine düşünmeye gerek yok azıcık odun olunabilir, zaten sen ne desende red yediği için yine üzgün olacak bir şey değişmeyecek.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,590
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Düzgün bir şekilde istemediğini belirtmişsin ama doğru kişi mevzusu bence yalan bu gece iyi düşün belki pişman olursun kızla güzel bir ilişkin olur.

Top Bottom