Neler Yeni

Bu klavye hotswappable mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Yiğit Can Kocaman

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
PichHasso
pilli olmasa kesin alacağım bir klavyeydi bana da öneri lazım
yine de alınabilir bence özellikleri gerçek anlamda harika ben f tuşları olanından alıcam oynadığım oyunda f tuşları dahil kullanılıyor yoksa direkt alıcaktım bunu

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,747
İsim
Eren Güven
Evet kutusundan switch sökme aparatı çıkıyor diye biliyorum. Çok hoş bir klavye, jelly switch olanı bence çok daha iyi ama bu da güzel

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
ahmet ali özmert

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Evet hocam hotswapple en son resimde gösterioyr zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Yiğit Can Kocaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oha fiyatı bayağı iyi bu klavye için alınır bu arada akkonun bütün klavyelerinde hot swappable var bu arada
akko cream yellow switch var custom klavyemde bir tane de edineceğim. bunda aynı switchler var o yüzden 3061s tokyo olanı sipariş etmeyi düşünüyorum akşama.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
ahmet ali özmert
akko cream yellow switch var custom klavyemde bir tane de edineceğim. bunda aynı switchler var o yüzden 3061s tokyo olanı sipariş etmeyi düşünüyorum
keşke bu swtichlerin optik mekanik olanları da olsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Yiğit Can Kocaman
keşke bu swtichlerin optik mekanik olanları da olsa
hocam optik switchler fark yaratıyor mu ya? bu hazır customlara yönelene kadar elimde ss apex 9 mini vardi şu an pek kullanmıyorum ama ben pek bi olayını görmedik optik switchlerin. gerçe ayda yılda bir girdiğim lol dışında rekabetçi oyunlarla pek aram yok.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
ahmet ali özmert
hocam optik switchler fark yaratıyor mu ya? bu hazır customlara yönelene kadar elimde ss apex 9 mini vardi şu an pek kullanmıyorum ama ben pek bi olayını görmedik optik switchlerin. gerçe ayda yılda bir girdiğim lol dışında rekabetçi oyunlarla pek aram yok.
hocam ms değerleri daha düşük bide hot swapple özellikleri aşırı kolay ne bakır ları var ne bir şey sensörün arasına gelen çbuk gibi bir şey var oraya giriyor onun dışında aynı bende black switch var gateron tape mod ile foam mod yaptım sesi güzelleşti ama lube şart yine de he bide su vs dökülünce optik switchlerde hiçbirşey olmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,074
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom