Neler Yeni

Bu klavyelerden hangisini almalıyım, neden?

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Yusuf Karakaya
Bilek desteği çok işe yarıyor ve rahat kullanım sağlıyor bu yüzden bence ilk 2 den birini alın, para harcamak istemiyorum diyorsanız Logitech ama sıkıntı değil diyorsanız Asus alın, aynı zamanda Logitech olanda kronik sorun var demişler o yüzden bu klavye önerimdir

cNaiNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
emircan özütemiz
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
alper türkel
asus rog strix rx red optik switch çok iyi klavye nx olan farklı switch ben nx serilerini tercih etmem optik red switch varken klavyenin testleri var izleyebilirsiniz suya dayanıklı çok sağlam sessiz ve hızlı

cNaiNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
emircan özütemiz
asus rog strix rx red optik switch çok iyi klavye nx olan farklı switch ben nx serilerini tercih etmem optik red switch varken klavyenin testleri var izleyebilirsiniz suya dayanıklı çok sağlam sessiz ve hızlı
Bu farkı bende bilmiyordum bak hocam teşekkürler zamanında 750 lira civarı bi paraya almıştım bu kadar zamlanması çok şaşırttı

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Geçer
Yurt dışından vs isterseniz çok daha iyi klavyeler olabilir bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
alper türkel
Bu farkı bende bilmiyordum bak hocam teşekkürler zamanında 750 lira civarı bi paraya almıştım bu kadar zamlanması çok şaşırttı
Çok klavye denedim HyperX Alloy Fps, Steelseries Apex pro Tkl,Razer black widow v3 mini hyperspeed yellow switch,Asus rog strix scope rx red switch favorim ama daha küçük olanı Asus rog strix scope Rx Tkl Wireless deluxe red switch bunu almak istiyorum daha küçük klavye siz 750 tl ye iyi almışsınız klavyeyi ben incehesaptan 1.200 küsüre almıştım

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-01-30 012544.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-30 012544.png
    23.3 KB · Hit: 27
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Ryuzaki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...k-tuslu-mekanik-gaming-klavye-p-hbv00001aylh5 bundan kullanıyorum aşırı memnunum sondaki linkle arasındaki fark ne anlamadım ama atayım dedim

Çok klavye denedim HyperX Alloy Fps, Steelseries Apex pro Tkl,Razer black widow v3 mini hyperspeed yellow switch,Asus rog strix scope rx red switch favorim ama daha küçük olanı Asus rog strix scope Rx Tkl Wireless deluxe red switch bunu almak istiyorum daha küçük klavye siz 750 TL ye iyi almışsınız klavyeyi ben incehesaptan 1.200 küsüre almıştım
Önerilerinize dayanarak bahsettiğiniz klavyeyi aldım. Fakat USB'lerin ikisini de takmamız mı gerek? Klavyenin USB çıkışını kullanmak istemiyorum hangi kabloyu çıkarmam gerekiyor?

cNaiNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
emircan özütemiz

Önerilerinize dayanarak bahsettiğiniz klavyeyi aldım. Fakat USB'lerin ikisini de takmamız mı gerek? Klavyenin USB çıkışını kullanmak istemiyorum hangi kabloyu çıkarmam gerekiyor?
denemen lazım hocam ışık yandığı zaman öbürünü takma hangi klavyeyi aldınız acaba hayırlı olsun bu arada

cNaiNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
emircan özütemiz
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
alper türkel

hayırlı olsun arkadaşın dediği gibi bir tanesi usb takmayın

Top Bottom