Neler Yeni

Bu kulaklık orijinal mi?

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,478
İsim
Adem
Satıcı hepsi burada değilse orjinallik konusunda kimse sana garanti veremez internetten kıyaslamalarına bak kendi kulaklığına bak anca öyle anlarsın fakat yorum havuzuna baktığım zaman orjinal yorumların arasında eğer satıcı daha önce ürün sattıysa fazlasıyla demek ki şikayet edilmemiş orjinal olma ihtimali yüksek olduğunu düşünüyorum.
Fakat tabi bizim yorumlarımızı önemseme kendin emin ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

satıcıya baktığımda satıcı bir şahıs ve replika airpodsta atıyor
Kesinlikle katılıyorum fakat normal şartlarda ürün orjinal değilse yorum havuzuna dahil olmuyor ayrı yorum havuzu oluyor fakat bu ürün hepsi buradanın sattığı yorum havuzuna dahil edilmiş.

satıcıya baktığımda satıcı bir şahıs ve replika airpodsta atıyor
https://www.hepsiburada.com/home-te...e-akilli-saat-p-HBCV00002TSOUB?magaza=tsbshop Bu ürünün yorum havuzuna bakarak demek istediğimi anlayabilirsin tabi hepsi buradadan habersiz çakma satıyorsa farkedilmediyse bu dediğimi suistimal edebilir.

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Satıcı hepsi burada değilse orjinallik konusunda kimse sana garanti veremez internetten kıyaslamalarına bak kendi kulaklığına bak anca öyle anlarsın fakat yorum havuzuna baktığım zaman orjinal yorumların arasında eğer satıcı daha önce ürün sattıysa fazlasıyla demek ki şikayet edilmemiş orjinal olma ihtimali yüksek olduğunu düşünüyorum.

Kesinlikle katılıyorum fakat normal şartlarda ürün orjinal değilse yorum havuzuna dahil olmuyor ayrı yorum havuzu oluyor fakat bu ürün hepsi buradanın sattığı yorum havuzuna dahil edilmiş.

https://www.hepsiburada.com/home-te...e-akilli-saat-p-HBCV00002TSOUB?magaza=tsbshop Bu ürünün yorum havuzuna bakarak demek istediğimi anlayabilirsin tabi hepsi buradadan habersiz çakma satıyorsa farkedilmediyse bu dediğimi suistimal edebilir.

ürün bence replika baktımda adam akıllı satıcıda yok akakçede

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,478
İsim
Adem
ürün bence replika baktımda adam akıllı satıcıda yok akakçede
Garanti yol arkadaşın ürünü karşılaştırması ve replika ise şikayet etmesi hepsiburadanın bu konuda affı yok.Ama ben ürünün replika olduğunu sanmıyorum değerlendirme havuzu sebebiyle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,849
Üyeler
152,554
Son üye
Furkan_12
Top Bottom