Neler Yeni

Bu laptop alınır mı?

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
Sen bu türkçe ve anlama kabiliyeti ile burda harcanıyorsun.
dsadsaıdsadassasa Aynen kankam sende bu cok bıslıgınle kendını bırsey sanmanla bu forumda cok harcanıorsun

pentecost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Engin
Cihaz gayet güzel, gözün kapalı alabilirsin. Barındırdığı işlemci ve ekran kartı kombinasyonu seni yarı yolda bırakmayacak cinsten. İlerleyen zamanlarda ek olarak Ram alman sana fayda sağlayacaktır.

BBag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bengisu bag
İ5 ile GTX 1660 li gamebook u bende aldım, hem okuluma yardımcı olması için hem de istediğim oyunlari rahat ve kaliteli oynamak için. Güncel oyunlar da gereğinden fazla FPS veriyor benim için çok yeterli. Cihazdan bu arada çok memnunum. Bu sebepler senin için yeterliyse almalısın.

caglar.35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Çağlar Ulus
Dostum Selam;
Kesinlikle alınır diyorum. Hem Asus olması(Anakart, Ekran kartı vs üreten/üretici bir firma) hem de Intel Core i5 10300H olması gayet güzel. Performans kaybı yaşamadan, uzun süre sorunsuz kullanırsın. Hayırlısı olsun şimdiden :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Can Katı
Bence bakmış olduğunuz model gerek i5 10300H işlemcisi ile gerekse de GTX 1660Ti ekran kartı ile tam F/P gaming bir model. Diğer yorumların bazılarında da olduğu gibi ileride ekleyeceğiniz 8 GB Ram ile gayet güzel bir cihaz olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ferhat kurtaran
net alınır hocam, i5 10300h işlemci ve GTX1660tı iyi bir kombinasyon fiyat olarakta bence gayet makul,kafa karıştırmaya gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kaan Yılmaz
Bu fiyata bu sistem gayet alınır. bence 8 gb ram de sizi bir süre götürür bence alır almaz masraf etmeyin daha sonra da ekleyebilirsiniz bir 8 Gb ram daha.

Top Bottom