Neler Yeni

Bu Laptop alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Rick Grimes
Merhabalar dostlar bu laptop alınır mı veya bu fiyatlara daha iyi öneriniz var mıdır?

Son düzenleme:

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
Merhabalar dostlar bu laptop alınır mı veya bu fiyatlara daha iyi öneriniz var mıdır?
excalibur alınmaz. sıcaklık konusunda ağır problemli cihaz, alan herkes şikayetçi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Rick Grimes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ertuğrul Bolat
Alınır bence, marka laptop üreten fabrikaların ön kapısından marka anakartı çıkıyor, arka kapısından casper, monster anakartı çıkıyor. Durum her ülkede aynı. Ülkemizde de yerli marka ürünlerde aynı.

• Hahaha
Reaksiyonlar: soul

soul

80+ Silver
casper asla alınmaz.

nitro 16 modeli bu giriş segmentte bana göre piyasanın kralıdır. soğutma ve kalite konusunda gerçekten 16 serisinde geliştirdiler kendilerini..
panel ve soğutma konusunda.

o yüzden nitro 16 öneririm.

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ertuğrul Bolat
casper asla alınmaz.

nitro 16 modeli bu giriş segmentte bana göre piyasanın kralıdır. soğutma ve kalite konusunda gerçekten 16 serisinde geliştirdiler kendilerini..
panel ve soğutma konusunda.

o yüzden nitro 16 öneririm.
Hocam kumtel ismini duydunuz mu bilmiyorum. Kumtelin kendi ev eşyası ürünleri var. Piyasada çoğu ürünü kumtelde daha ucuza bulabilirsiniz.15 gün kumtelde çalıştım. Baktım beko, grundig, arçelik ürünleri çıkıyor banttan. Ya dedim biz beko diye alıyoruz ama kumtel üretiyor. Daha bilmediğimiz kaç fabrikaya üretim yaptırıyordur beko Allah bilir. Yani demem o ki a anakartını a firması üretiyor kaliteli diye bir durum yok bence. Asus ve biostar gibi mesela. TSMC intel'e de çip üretiyor,amd'ye de. Sonuçta fark tasarım, montaj, planlamada ortaya çıkıyor. Yoksa fabrikaları aynı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,308
Üyeler
142,110
Son üye
Tharkun
Top Bottom