Neler Yeni

Yardım Bu laptop mühendislik bölümümde işe yarar mı? HUAWEI [ÖNEMLİ]

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Bütçe
27000
Endüstri Mühendisliği 1. sınıfa başlıcam, laptop arıyorum acilinden, oyuncu bilgisayarları var biliyorum hp victus vs, ancak onlardan bağımsız böyle bir şey alsam işime yarar mı, programlarda, uygulamalarda problem yaratır mı, bilgili olan yazarsa sevinirim.

HUAWEI MateBook D 16 Windows 11 Home i7 Yeni - Uzay Grisi - 16 + 512GB

DIPNOT: Oyun oynamam

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
UP UP
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül umarım görürsün abi.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Oyun Filan Düşünmüyorsan Alınabilir Uygulamalar İçin Fazlasıyla Yeterli Olacaktır

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Oyun Filan Düşünmüyorsan Alınabilir Uygulamalar İçin Fazlasıyla Yeterli Olacaktır
bilgili misin? autocad,solidworks için sıkıntı yaratır diyorlar, ne diyorsun? acil yardım artık alıcam yavaştan arkadaslar

oyun oynamıcam kullanılcak uygulamalar
  1. 3- SQL.
  2. 4- ERP.
  3. 5- Visual Studio.
  4. 6- Arena.
  5. 7- Solidworks.
  6. 8- AutoCAD.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
bilgili misin? autocad,solidworks için sıkıntı yaratır diyorlar, ne diyorsun? acil yardım artık alıcam yavaştan arkadaslar

oyun oynamıcam kullanılcak uygulamalar
  1. 3- SQL.
  2. 4- ERP.
  3. 5- Visual Studio.
  4. 6- Arena.
  5. 7- Solidworks.
  6. 8- AutoCAD.
hocam solidi tam bilmiyorum genelde fusion 360, autodesk ailesini kullanıyorum ve bunlar işlemciyi sonuna kadar kullanan ve isteyen programlar özellikle fusıon 360 için konusuyorum ekran kartını kullanmıyor bile render alıyorum işlemciden alıyor okadar yani (diyeceğim o ki işlemciyi yüksek model ve çok çekirdekli tutun =) )

hocam solidi bilmiyorum genelde fusion 360, autodesk ailesini kullanıyorum ve bunlar işlemciyi sonuna kadar kullanan ve isteyen programlar özellikle fusıon 360 için konusuyorum ekran kartını kullanmıyor bile render alıyorum işlemciden alıyor okadar yani
ve zaten 3d tasarım uygulamaları harici sizin attıgın uygulamalarda sistemi zorlayacak uygulama yok

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
hocam solidi tam bilmiyorum genelde fusion 360, autodesk ailesini kullanıyorum ve bunlar işlemciyi sonuna kadar kullanan ve isteyen programlar özellikle fusıon 360 için konusuyorum ekran kartını kullanmıyor bile render alıyorum işlemciden alıyor okadar yani (diyeceğim o ki işlemciyi yüksek model ve çok çekirdekli tutun =) )

ve zaten 3d tasarım uygulamaları harici sizin attıgın uygulamalarda sistemi zorlayacak uygulama yok
3D Tasarımda iş yapar mı hocam autocad'da falan yani sıkıntı cıkarır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Onur Altunay
şarj süresi ve ekran boyutu büyük olmalı benim için önerin var mı? bütçe max 27k
kesinlikle matebook 16 tavisye ederim yanlış olmasın matebook 16, d16 değil. Onda ryzen işlemci var ve pil performansı intele göre çok daha iyi 12-13 saate varan kullanım sunuyor üstüne bir de 2.5k ekranı var kesinlikle bakmanı öneririm.

not : ben de elektrik elektronik öğrencisiyim o yüzden baya araştırdım laptopları bana göre en iyi (oyuncu olmadan) bilgisayar bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,149
Üyeler
146,649
Son üye
Narcoz
Top Bottom