Neler Yeni

Bu lokma seti orijinalmi?

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kemal
Gelmez hocam iki kere vergi alamazlar. Siz karttan ödeme yaptığınızda vergi ve nakliye dahil net tl tutarı veya varsa dolar tutarını çeker. Ayrıca sipariş verilirken size tedariki sağlıyorsa bütün vergileri hesap ederek yolluyorlar. Aksi takdirde heekes ürünü iade eder kendileri de böyle işle uğraşmak istemezler heralde 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama siz şimdi bu kadar ısrar edince sanki bu işin sonunda ikinci vergi gelirse benden isteyeceksiniz gibi hissediyorum 😀 siz yinede iyice araştırın.

birhiçim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet taş
Gelmez hocam iki kere vergi alamazlar. Siz karttan ödeme yaptığınızda vergi ve nakliye dahil net tl tutarı veya varsa dolar tutarını çeker. Ayrıca sipariş verilirken size tedariki sağlıyorsa bütün vergileri hesap ederek yolluyorlar. Aksi takdirde heekes ürünü iade eder kendileri de böyle işle uğraşmak istemezler heralde 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama siz şimdi bu kadar ısrar edince sanki bu işin sonunda ikinci vergi gelirse benden isteyeceksiniz gibi hissediyorum 😀 siz yinede iyice araştırın.
Hocam bende tam eminseniz alıcam yazıyordum:D

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kemal
Hocam kardeşimi aradım sordum oda aynı şeyi söylüyor satıi ekranında yazan vergiler ve nakliye bedeli toplam tutar haricinde tekrar ücret alınmıyor.

Top Bottom