Neler Yeni

Bu M2ssd nasıl sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
melih gülhan
selam dostlar daha önce m2ssd kullanmadım. Yeni bir sistem topladım daha sonra m2 alırım zaten diye ertelemiştim şimdi de itopyada
indir.png
bu gördüğünüz m2ssd indirime girmiş nasıldır kullananınız ve ya hakkında bilgi sahibi olan biri var mı? (sata ssd elimde zaten var m2 lazım çok program kullanımı, render, yedekleme vs. yapıyorum.)
Bu paraya değer mi ?
Bu arada anakart asus prime x570 pro uygun dimi bi sıkıntı olmaz.

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,879
İsim
Metehan Akyalı
selam dostlar daha önce m2ssd kullanmadım. Yeni bir sistem topladım daha sonra m2 alırım zaten diye ertelemiştim şimdi de itopyada Alıntıyı görüntüle bu gördüğünüz m2ssd indirime girmiş nasıldır kullananınız ve ya hakkında bilgi sahibi olan biri var mı? (sata SSD elimde zaten var m2 lazım çok program kullanımı, render, yedekleme vs. yapıyorum.)
Bu paraya değer mi ?
Bu arada anakart Asus prime x570 pro uygun dimi bi sıkıntı olmaz.
Gayet iyi bir ssd. Anakartınıza uygun sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.

Bestistaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Ferid Mammadov
Piyasadaki en kaliteli m.2 ssd`lerden biri gayet iyi F\P ürünü
Mesaj otomatik birleştirildi:

selam dostlar daha önce m2ssd kullanmadım. Yeni bir sistem topladım daha sonra m2 alırım zaten diye ertelemiştim şimdi de itopyada Alıntıyı görüntüle bu gördüğünüz m2ssd indirime girmiş nasıldır kullananınız ve ya hakkında bilgi sahibi olan biri var mı? (sata SSD elimde zaten var m2 lazım çok program kullanımı, render, yedekleme vs. yapıyorum.)
Bu paraya değer mi ?
evet anakart uyumlu rahat ol

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bu paraya değer mi ?
Bu daha uygun fiyatlı olur.
Anakart destekliyorsa 2 tane de alabilirsin.
O şekilde de 1 TB = 100 TL ucuza gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
melih gülhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu daha uygun fiyatlı olur.
Anakart destekliyorsa 2 tane de alabilirsin.
O şekilde de 1 TB = 100 TL ucuza gelir.
şöyle bir değişikliğe gideyim dedim bunları alsam nasıl olur 480gb ssd var zaten elimde idareten
https://www.itopya.com/cooler-maste...led-fanli-240mm-islemci-sivi-sogutma-sistemi/ (r7 3700x için)
https://www.incehesap.com/xpg-sx8100-asx8100np-512gt-c-512gb-m-2-pcie-nvme-SSD-disk-fiyati-46066/ (senin söylediğin m2)

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,245
Üyeler
157,346
Son üye