Neler Yeni

Bu menüde napmam lazım win 10 kurulum

BeKo'O

80+ Silver
İso dosyası indirmeme gerek varmı yoksa rufustan ufei yapıp sonra mı mediacreationatool dan mı yapıcam
Media'dan sadece iso dosyasını oluşturacaksınız. Rufustan ise iso dosyasını USB'ye yazdıracaksınız.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Media'dan sadece iso dosyasını oluşturacaksınız. Rufustan ise iso dosyasını USB'ye yazdıracaksınız.
İso dosyasını kendim indircem yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

İso dosyasını kendim indircem yani
Microsoftun kendi yerinden sadece o uygulamayıi indirebiliyoz bi önerdiğiniz site varmı son sürüm için

BeKo'O

80+ Silver

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
hocam kediniz değil mediacretiontool diyorum. USB'ye yazdırma değil iso dosyası oluşturmayı seçeceksiniz aşama esnasında
Hocam kafamı karıştırdınız şimdi rufusua gpt olarka yapmam için iso dosyası istiyo şimdi brn napcam adım adım anlatırmıdnıx

BeKo'O

80+ Silver
Hocam kafamı karıştırdınız şimdi rufusua gpt olarka yapmam için iso dosyası istiyo şimdi brn napcam adım adım anlatırmıdnıx
dostum rufus yazdırma işini yapıyor. Mediacretion'a girip başka bir cihaz için iso dosyası oluştur gibi bir seçenek var onu seçip iso dosyasını oluşturacaksın tamamlandıktan sonra ise rufusa girip oluşturulan iso dosyasını seçicen gpt olarak USB'ye yazdırıcan bu kadar

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
dostum rufus yazdırma işini yapıyor. Mediacretion'a girip başka bir cihaz için iso dosyası oluştur gibi bir seçenek var onu seçip iso dosyasını oluşturacaksın tamamlandıktan sonra ise rufusa girip oluşturulan iso dosyasını seçicen gpt olarak USB'ye yazdırıcan bu kadar
Media dan iso yüklicem rufustan yazdırcam yani

F7447D06-EA15-470B-BBF3-404AF8B9E500.jpeg

İso için dvd istiyo bende dvdv fln yok flash seçmem lazım demi

BeKo'O

80+ Silver

Alıntıyı görüntüle
İso için dvd istiyo bende dvdv fln yok flash seçmem lazım demi
Hayır iso seçip iso dosyası oluşturucan knk, dvd dediği şey USB bellek işte :D Rufus gibi programlar USB belleği kurulum DVD'si formatına çevirip kurulum CD'si gibi gösterir amaçları budur. DVD'den bahsettiğimiz şey USB yani

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Hayır iso seçip iso dosyası oluşturucan knk, dvd dediği şey USB bellek işte :D Rufus gibi programlar USB belleği kurulum DVD'si formatına çevirip kurulum CD'si gibi gösterir amaçları budur. DVD'den bahsettiğimiz şey USB yani
Ya ödqçmwlwkel
Hocam kusura bakmayın sizi baya yordum yaklaşık 21 saatir uyumuyom kafa gg kusra bakmayın
Şimdi şunalrımı yapıcam
İso yu seçtim onda sonra nereyee kurucağımı seçtim flasha sonra yüklendikten sonra rufusa girip gpt olarakmı göstercem

BeKo'O

80+ Silver
Ya ödqçmwlwkel
Hocam kusura bakmayın sizi baya yordum yaklaşık 21 saatir uyumuyom kafa gg kusra bakmayın
Şimdi şunalrımı yapıcam
İso yu seçtim onda sonra nereyee kurucağımı seçtim flasha sonra yüklendikten sonra rufusa girip gpt olarakmı göstercem
Nolur mediacretiondan flasha bir şey yazdırmadığını söyle bana 😀 o attığın fotodan iso dosyası oluşturucaksın usb flash seçmeyeceksin. İSO dosyası oluşturması bitince rufusa girip rufus üzerindenflash diskini ondan sonra oluşturduğun iso dosyasını seçeceksin sonra ntfs gpt formatında yazdırma işlemini bitirip işi halledecen... yoruldum yazarken knk ama sendegözünü seveyim dikkatli oku aynı cümleyi farklı şekilde 4.'ye falan yazdım. 😅

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Nolur mediacretiondan flasha bir şey yazdırmadığını söyle bana 😀 o attığın fotodan iso dosyası oluşturucaksın usb flash seçmeyeceksin. İSO dosyası oluşturması bitince rufusa girip rufus üzerindenflash diskini ondan sonra oluşturduğun iso dosyasını seçeceksin sonra ntfs gpt formatında yazdırma işlemini bitirip işi halledecen... yoruldum yazarken knk ama sendegözünü seveyim dikkatli oku aynı cümleyi farklı şekilde 4.'ye falan yazdım. 😅
Ya hayırr bitmek üzereydi ya flasha kuruyodum şimdi iso dosyasını flasha kurmayıcam masaüstüne kurcam ordan rufustan isoyu seçip gpt olarak yazdırcam doğrumu analdım şimdi

BeKo'O

80+ Silver
Ya hayırr bitmek üzereydi ya flasha kuruyodum şimdi iso dosyasını flasha kurmayıcam masaüstüne kurcam ordan rufustan isoyu seçip gpt olarak yazdırcam doğrumu analdım şimdi
Evet :)

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Buyrun hocam videolu anlatım , daha iyi anlarsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,842
Üyeler
145,811
Son üye
cheeren
Top Bottom