Neler Yeni

BU MODELİN İNCELEMESİ VAR MI? ACİL DÖNÜŞ

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
gereksiz pahalı monitör 7-8k ya 2k 27 inç monitörler var arama yaptığın zaman bulunur

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gereksiz pahalı monitör 7-8k ya 2k 27 inç monitörler var arama yaptığın zaman bulunur
knk değmez mi diyorsun benim bütçe 5000 belki 6 bin olabilir bu gördüğün modelin 24 inch olanı var onu düşünüyorum da fikir verirsen çok sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
ya şimdi kafanda illaki bu varsa etkilemeyeyim seni fazla.monitörün özelliklerinde göze çarpan fazla bişey yok.bu fiyata değermi?bi etkili özelliği gözüme çarpan; düşük input lag.onu da zaten 180 hz kullandığında 180 fps aldığında ne lag kalıyor ne ghosting ne bişey.en azından benim monitörde böyle.ama dersen ki bu monitör 60 fps de bile kusursuz bu fiyata değer.30 fps de bile muhteşem ise bu fiyata bunu kaçırmak enayilik bu devirde.adamlar öyle bir çark kurmuşlar kafalarına göre oynatıyolar.eskiden 30 fps ve 60hz standarttı ne lag ne blur ne ghosting zevk alıyoduk.şimdi benim bildiğim standart hız 120 hz ve 120 fps oldu.onun aşağısı kurtarmıyor.bu fiyata bu monitör pek etkilemedi beni.1-2 bin tl daha verirsin 7-8-9 bin aralığında 2k monitörler dolu.hem de asus bile var aralarında.iyi araştırmak lazım.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,874
İsim
göksel yurtcan
ya şimdi kafanda illaki bu varsa etkilemeyeyim seni fazla.monitörün özelliklerinde göze çarpan fazla bişey yok.bu fiyata değermi?bi etkili özelliği gözüme çarpan; düşük input lag.onu da zaten 180 hz kullandığında 180 fps aldığında ne lag kalıyor ne ghosting ne bişey.en azından benim monitörde böyle.ama dersen ki bu monitör 60 fps de bile kusursuz bu fiyata değer.30 fps de bile muhteşem ise bu fiyata bunu kaçırmak enayilik bu devirde.adamlar öyle bir çark kurmuşlar kafalarına göre oynatıyolar.eskiden 30 fps ve 60hz standarttı ne lag ne blur ne ghosting zevk alıyoduk.şimdi benim bildiğim standart hız 120 hz ve 120 fps oldu.onun aşağısı kurtarmıyor.bu fiyata bu monitör pek etkilemedi beni.1-2 bin TL daha verirsin 7-8-9 bin aralığında 2k monitörler dolu.hem de asus bile var aralarında.iyi araştırmak lazım.
son kısma katılmıyorum o tamamen sizin alışkanlığınızla alakalı ben hala 60hz kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok sıkıntı 144hz monitörde 60fps almak sorun oluşturan o 60hz ve 60 fps problem yaratmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
son kısma katılmıyorum o tamamen sizin alışkanlığınızla alakalı ben hala 60hz kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok sıkıntı 144hz monitörde 60fps almak sorun oluşturan o 60hz ve 60 fps problem yaratmaz
keşke öyle olsa ben o kadar para verip 200 hz monitör alma meraklısı bir insan değildim.bende 19 inç philips 480p 60 hz monitör kullanıyordum 30 fps de bile sıkıntısızdı ve idare ediyordu beni.nednense war thunder yapımcıları grafik güncellemesine gerek duydu ve güncelleme özellikle belirttiler rx 6400 içinmiş.güncellemeden sonra motion blur oluştu.oyun oynanamz gibiydi.mecbur aldım bende bu monitörü ve şimdi zevk alıyorum oyundan.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,874
İsim
göksel yurtcan
keşke öyle olsa ben o kadar para verip 200 hz monitör alma meraklısı bir insan değildim.bende 19 inç philips 480p 60 hz monitör kullanıyordum 30 fps de bile sıkıntısızdı ve idare ediyordu beni.nednense war thunder yapımcıları grafik güncellemesine gerek duydu ve güncelleme özellikle belirttiler rx 6400 içinmiş.güncellemeden sonra motion blur oluştu.oyun oynanamz gibiydi.mecbur aldım bende bu monitörü ve şimdi zevk alıyorum oyundan.
480p olması sıkıntı oluşturmuş olabilir o kadar düşük çözünürlükte sıkıntı olması normal denebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
:) yok yazdğımı iyi okuyamadın galiba sorun yokken sorun oluştu.zaten ghosting gibi şeyler biraz da grafik kartının grafik doku formatlarını monitöre sıkıntılı aktarmasından kaynaklanıyor.ben ilk motion blur sıkıntısı crysis oyununda yaşamıştım.onu da oyun ayarlarından hareket bulanıklığını kapat diyordun hallediyordun.şimdi oyunlarda onu kapatsan bile aynı durum devam ediyor.ya bi insan oyun ayarlarına hareket bulanıklılığı diye bi ayar niye ekler ki?nasıl bir zihniyettir bu! kim kullanmak ister crysiste açık olarak bu ayarı.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya şimdi kafanda illaki bu varsa etkilemeyeyim seni fazla.monitörün özelliklerinde göze çarpan fazla bişey yok.bu fiyata değermi?bi etkili özelliği gözüme çarpan; düşük input lag.onu da zaten 180 hz kullandığında 180 fps aldığında ne lag kalıyor ne ghosting ne bişey.en azından benim monitörde böyle.ama dersen ki bu monitör 60 fps de bile kusursuz bu fiyata değer.30 fps de bile muhteşem ise bu fiyata bunu kaçırmak enayilik bu devirde.adamlar öyle bir çark kurmuşlar kafalarına göre oynatıyolar.eskiden 30 fps ve 60hz standarttı ne lag ne blur ne ghosting zevk alıyoduk.şimdi benim bildiğim standart hız 120 hz ve 120 fps oldu.onun aşağısı kurtarmıyor.bu fiyata bu monitör pek etkilemedi beni.1-2 bin TL daha verirsin 7-8-9 bin aralığında 2k monitörler dolu.hem de asus bile var aralarında.iyi araştırmak lazım.
knk mevcutta msi oyuncu monitörü var kullanıyorum ama 75 hz tat alamıyorum grafik tasarımcıyım reklam cart curt görüntüyü güzel görmek istiyorum, oyuncuyum da bilmiyorum kafam karışık bütçem o kadar yok hemde taksitli alacam zaten bilmiyorum valla ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,787
Üyeler
156,983
Son üye
BurakTheHun
Top Bottom