Neler Yeni

Bu monitör alınır mı?

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Kadir Alkan

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

O benim attıklarım iyi değil mi hocam?
Benim için en önemli olan hoparlörün olması açıkçası.
İtipyadan alsam alacağım monitor hazır ama herkes eğer ghosting ve/veya ölü pixel çıkarsa itopya ilgilenmiyor iade almıyor değişim yapmıyor diyor siz hiç alışveriş yaptınız mı itopyadan ve bu iade almama gerçek mi?
Alırsam itopyadan bunu düşünüyorum ama dediğim gibi güvenmiyorum o yüzden alternatif arıyorum. https://www.itopya.com/aoc-24-24g2spubk-165hz-1ms-hdmi-dp-fhd-ips-gaming-monitor_u22624#bYorum

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Kadir Alkan
İtipyadan alsam alacağım monitor hazır ama herkes eğer ghosting ve/veya ölü pixel çıkarsa itopya ilgilenmiyor iade almıyor değişim yapmıyor diyor siz hiç alışveriş yaptınız mı itopyadan ve bu iade almama gerçek mi?
Alırsam itopyadan bunu düşünüyorum ama dediğim gibi güvenmiyorum o yüzden alternatif arıyorum. https://www.itopya.com/aoc-24-24g2spubk-165hz-1ms-hdmi-dp-fhd-ips-gaming-monitor_u22624#bYorum
asusta var hocam hoparlör

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
HC
asusta var hocam hoparlör
Hocam yazıyı tam okumadınız sanırım itopya eğer gerçekten böyle iade yada değişim yapmıyorsa boşuna para vermeyelim.

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Kadir Alkan
Hocam yazıyı tam okumadınız sanırım itopya eğer gerçekten böyle iade yada değişim yapmıyorsa boşuna para vermeyelim.
hocam ben hiç iade etmedim bir şey iade sorununu bilmiyorum yaşayan insanlar nasıl sorunla karşılaştı onu bilemem sorun yaşayan insanlar varsa yazabilirler ben sorun yaşamadım

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
HC
hocam ben hiç iade etmedim bir şey iade sorununu bilmiyorum yaşayan insanlar nasıl sorunla karşılaştı onu bilemem sorun yaşayan insanlar varsa yazabilirler ben sorun yaşamadım
Konunun başındaki Philips nasıl?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,779
Üyeler
149,440
Son üye
adil_20
Top Bottom