Neler Yeni

Yardım Bu monitör alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
Merhaba arkadaşlar. Bu monitörü almayı düşünüyordum ancak indirime girmiyor uzun zamandır.
Ancak daha farklı bir modeli indirime girdi. Büyük ihtimalle daha önceden çıkmış olan modeli akıllı olmayan modeli bu. Sizce alınır mı ? Fiyat/performans panel kalitesi ve OLED ömrü olarak iyi bir monitör mü bu model? İlk attığım model ile İçindeki panel veya teknolojiyi karşılaştırabileceğim bir site bulamadım çok fark var mıdır? Bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye öneri bekliyorum.

ignotus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Joe
Merhaba arkadaşlar. Bu monitörü almayı düşünüyordum ancak indirime girmiyor uzun zamandır.
Ancak daha farklı bir modeli indirime girdi. Büyük ihtimalle daha önceden çıkmış olan modeli akıllı olmayan modeli bu. Sizce alınır mı ? Fiyat/performans panel kalitesi ve OLED ömrü olarak iyi bir monitör mü bu model? İlk attığım model ile İçindeki panel veya teknolojiyi karşılaştırabileceğim bir site bulamadım çok fark var mıdır? Bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye öneri bekliyorum.
https://www.epey.com/monitor/karsil...-odyssey-oled-g9-49-ls49cg934suxuf-s49cg934s/ Buradan bakabilirsiniz teknik açıdan bir fark görünmüyor olsa bile aradaki farka değeceğini sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Epey ve versus sitelerini biliyorum ordaki özelliklerde çok bir fark yok ama içerisindeki teknoloji veya panellerin bilgisi mevcut değil bu sitelerde.

Son düzenleme:

Pckopat

80+ Bronze
Hocam 2 si arasındaki tek fark birinde smart özelliği mevcut. Diğerinde smart özelliği mevcut değil. Smart özelliği mevcut olmayanda ekranı 2' ye bölüp kullanabiliyorsunuz. Smartta bu olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
forumlarda bu sorduğunuzu sormuşlar. Yetkili fark olmadığını söylemiş
sağolun hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 2 si arasındaki tek fark birinde smart özelliği mevcut. Diğerinde smart özelliği mevcut değil. Smart özelliği mevcut olmayanda ekranı 2' ye bölüp kullanabiliyorsunuz. Smartta bu olmuyor.
Sağolun hocam tek bir bilgisayara bağlıcam onun dışında bir şeye bağlamıcam ondan kullanamıcağım bir özellik zaten galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata bu monitör alınır mı arkadaşlar ?

Top Bottom