Neler Yeni

Bu Monitör Nasıldır?

lexo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
bu fiyat bandında bu monitör nasıl üzer mi ghosting sorunu var mı monitörü satın aldım ama genede kullan birisi varsa tecrübelerini söylerse iyi olur

Senerr

80+ Bronze

Senerr

80+ Bronze
daha monitör gelmeden darbe yemiş olduk 3 tane seçenekten en iyisi buydu artık iade ederiz
Aynısını Samsung Odyssey G3 alırken yaşadım, bu problemlerin sebebi VA panel gördüğünüz gibi. Samsung veya MSI olması çokta durumu değiştirmiyor. Tavsiyem iade etmeden önce menüden response time ayarını fastest yapmanız eğer hoşunuza gitmezse iade etmeniz. VA panel alma harici seçeneğiniz yoksa diye söyledim yoksa VA panel yerine IPS seçmek tabii ki daha iyi. Bende de aynı sorun vardı videodaki gibi, sonradan response arttırmak yetti. Yalnız MSI'ın bu curved paneli bence gereksiz pahalı.

lexo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
va almanızı önermem.
hocam aldım bile ghosting fazla olur mu monitör psu felan tam bir fiyasko oldu benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısını Samsung Odyssey G3 alırken yaşadım, bu problemlerin sebebi VA panel gördüğünüz gibi. Samsung veya MSI olması çokta durumu değiştirmiyor. Tavsiyem iade etmeden önce menüden response time ayarını fastest yapmanız eğer hoşunuza gitmezse iade etmeniz. VA panel alma harici seçeneğiniz yoksa diye söyledim yoksa VA panel yerine IPS seçmek tabii ki daha iyi. Bende de aynı sorun vardı videodaki gibi, sonradan response arttırmak yetti. Yalnız MSI'ın bu curved paneli bence gereksiz pahalı.
yani hocam sistemi aldım monitör yok iade edicem ama iade edersem 1 ay monitör alamam alamazsam 1 ay aldığım sistemi kullanamıyacağım değer mi sizce iade edersem 1 ay kullanamam pc eski sistemi kullanırım

va almanızı önermem.
ama monitörü aldım iade ederim sorun degil ama aldığım sistemi 1 ay kullanamam cünkü monitörüm uymuyor özetle iade edersem 1 ay yeni sistem yatıcak değer mi genede

Son düzenleme:

Senerr

80+ Bronze
yani hocam sistemi aldım monitör yok iade edicem ama iade edersem 1 ay monitör alamam alamazsam 1 ay aldığım sistemi kullanamıyacağım değer mi sizce iade edersem 1 ay kullanamam pc eski sistemi kullanırım
İşte diyorum ya menüden response ayarını arttır MSI monitörde de Samsung ile aynı response time ayarı var ve onu arttırınca ghostingin azalacak ama yine hoşuna gitmezse iade et diyorum.

Top Bottom