Neler Yeni

bu monitör nasıl sizce?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Sarp Yılmaz
Ben bu monitörü almayı planlıyorum lütfen kullanan veya arkadaşı kullanan yani bilgisi olan yardımcı olsun

Bildiğim kadarıyla kaliteli ve güzel bir monitor ayrıca fiyatıda uygun geldi bana.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Sarp Yılmaz
Evet alma niyetindeyim ama emin olmak istiyorum çünkü güvenimi kaybettim bazı ürünlerden sonra
Doğrudur benimde başıma geldi böyle şeyler ama monitor çok belli bariz bir konudur almaman gereken belli başlı markalar vardır onun dışındaki markalar genellikle güzeldir fakat unutmaman gereken bir şey var Teknoloji şans işidir birazda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Nuri Kutru
Doğrudur benimde başıma geldi böyle şeyler ama monitor çok belli bariz bir konudur almaman gereken belli başlı markalar vardır onun dışındaki markalar genellikle güzeldir fakat unutmaman gereken bir şey var Teknoloji şans işidir birazda.
Evet bende buna inanıyorum ne yazıkki ondan bende pek yok :) ama dediklerini dikkate alacağım teşekkürler

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Sarp Yılmaz
Evet bende buna inanıyorum ne yazıkki ondan bende pek yok :) ama dediklerini dikkate alacağım teşekkürler
Yani kaliteli bir firmadan alırsan şans işinde eğer ölü piksel vs çıkarsa iade ve değişim işleminde sıkıntı çekmeyeceğin bir firmadan alman yeterli aslında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,381
Üyeler
156,918
Son üye
cspros
Top Bottom