Neler Yeni

Bu Monitör Nasıldır? Fiyatına Değer mi?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Burak Gür
böyle bir şey buldum biraz araştırma yaptım bu da alınabilir ayrıca fiyat olarak uçurum fark var bak istersen
Evet bu da güzelmiş bayağı. Ama bilmiyorum emin olamadım ya birde bu düz sanırım Curved kullanmak istiyorum biraz ya birde sanırım 2ms. Bu attığım monitör 2020 model olduğu için VA paneline IPS ile aynı diyorlar öyle bir monitör olduğu için almak biraz daha mantıklı geldi ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

böyle bir şey buldum biraz araştırma yaptım bu da alınabilir ayrıca fiyat olarak uçurum fark var bak istersen
Bu arada zaman verip araştırdığınız için teşekkürler.

ErenX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Eren Kınalı
Discord
Flowanted#8855
Evet bu da güzelmiş bayağı. Ama bilmiyorum emin olamadım ya birde bu düz sanırım Curved kullanmak istiyorum biraz ya birde sanırım 2ms. Bu attığım monitör 2020 model olduğu için VA paneline IPS ile aynı diyorlar öyle bir monitör olduğu için almak biraz daha mantıklı geldi ya.

rica ederim,siz bilirsiniz kolay gelsin

bloerx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Yiğit Cihan
Peki o 2019 dan sonraki VA paneller İPS in aynısı olayı doğru mudur ? Birde ölü piksel falan çıktı mı?
aslında ölü piksel şans işi her monitörde cıkabilir allaha sukur bu monitörde cıkmadı bundan önceki asus monitörde bir adet cıkmıstı ips ti ips ve va arasında cok fark gibi geldi bana

ErenX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Eren Kınalı
Discord
Flowanted#8855

biraz daha araştırmanı öneririm 1500 dolaylarında monitör bulunuyor 5dk araştırmamla 2 adet bulduysam sen daha iyilerini de bulabilirsin

Top Bottom