Neler Yeni

Bu pantolonun muadilini nerden bulabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya

Ekler

• 874_BK_A4.jpg
    874_BK_A4.jpg
    272.6 KB · Hit: 79
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
dediğim gibi bir pantolona 2,5 k vermem imkansız trendyol da çok fazla satıcı var kafam karışık şuan
Bencede verme zaten o hatayı yaptım 1000 TL'ye pantolon aldım hâlâ aklıma geldikçe kendime o ara hangi mantıkla aldığımı sorguluyorum .
https://ty.gl/0va0b09c8j
Şu tarzlara bak birde senin bu aradığın işçi pantolon diye geçiyor .

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bencede verme zaten o hatayı yaptım 1000 TL'ye pantolon aldım hâlâ aklıma geldikçe kendime o ara hangi mantıkla aldığımı sorguluyorum .
önerileriniz için teşekkürler hocam iki ürünü de inceleyeceğim. 1k'ya hangi pantolonu alıp pişman oldunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
önerileriniz için teşekkürler hocam iki ürünü de inceleyeceğim. 1k'ya hangi pantolonu alıp pişman oldunuz
Rica ederim. Tanınmış bir marka falan değil zoenova diye bir markaydı AliExpressten aldım hoşuma gitmişti . Bu arada pahalı geliyor herkese ama bazen uygun fiyatlı kıyafetler oluyor uzun süre beklemek sorun olmasa gayet iyi.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Pantolon düzgün alınıp baya kullanılan bir şey 1kdan pişman olunmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Pantolon düzgün alınıp baya kullanılan bir şey 1kdan pişman olunmaz.

Yaa inan konu fiyat değil ben o fiyatın üstünde de bazen altında da ürün alıyorum ama ucuz aldığımı daha çok beğendiiğim de oluyor birde ben AliExpressten aldım ürün umduğum gibi değildi o yüzden pişman oldum onun harici aldığım kıyafetleri uzun süre giyen biri değilim dolapta bekliyor çürüyüp gidiyor benim gibi olanlar bence boşa vermiş oluyor o parayı.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Yaa inan konu fiyat değil ben o fiyatın üstünde de bazen altında da ürün alıyorum ama ucuz aldığımı daha çok beğendiiğim de oluyor birde ben AliExpressten aldım ürün umduğum gibi değildi o yüzden pişman oldum onun harici aldığım kıyafetleri uzun süre giyen biri değilim dolapta bekliyor çürüyüp gidiyor benim gibi olanlar bence boşa vermiş oluyor o parayı.
Kaliteli alınca çürüyüp gitmiyor diyorum işte? Dandik tshirt alırsan 3-5 yıkama dayanır. Calvin Klein tshirtlerim 50/60 yıkama görmüştür ilk günki haliyle aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Kaliteli alınca çürüyüp gitmiyor diyorum işte? Dandik tshirt alırsan 3-5 yıkama dayanır. Calvin Klein tshirtlerim 50/60 yıkama görmüştür ilk günki haliyle aynı
O konuda haklı sayılırsın ama ben tip olarak demek istedim benim o fiyata aldığım ürün kalitelide değildi aslında o yüzden birazda üzüldüm tanınmış bir marka değil sadece şekline baktım güzel diye aldım ,senin dediğin markalar kaliteli zaten .😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,637
Üyeler
147,182
Son üye
Celiboney
Top Bottom