Neler Yeni

Bu PC Nasıl? Ofis Amaçlı - Excel, Word, PDF

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Bütçe
25000
Selamlar arkadaşlar,

Yukarıdaki bilgisayarı bir yakınımın muhasebe ofisi için 4-5 adet almayı düşünüyoruz.

Yapılacak işlemler Excel, Word ve PDF işleme, dosya depolama ve veri işleme gibi amaçlarla kullanılacak. Bu yüzden apu bir işlemci tercih ettim. Fiyat önemli değil fakat ne kadar minimum tutulursa o kadar iyi aslında.

Merak ettiğim 16GB ile 32GB ram arasında ahım şahım birperformans farkı olur mu günlük işlemlerde? Buna göre anakart ve ram önerisi alabilirim.

Kasa yeterli midir?
Soğutucu yeterli midir?

Yine aynı şekilde toplama yada hazır sistem olarak önerilere açığım. Ofiteki bilgisayarlar eski ve iki tanesi bugün rahmetli olduğu için veri ve çalışma güvenliği için hızlı bir çözüm arıyoruz.

Teşekkürler,

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,338
İsim
Hakanbey
Hakan hocam selamlar,

Bilgisayarın siparişini verecektik biraz önce. İki adet istiyoruz fakat anakart 1 adet seçilebiliyor. stok yokmuş. Uygun bir şey var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@SorryImSoBussy Dostum Bugün muhasebeci bi müşterime bu kasayı topladık kurduk şahane oldu sadece SSD si 512 di geri kalan her şey aynı Fiyatıda makul oldu istersen bunuda düşünebilirsin.

Son düzenleme:

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Mesaj otomatik birleştirildi:

@SorryImSoBussy Dostum Bugün muhasebeci bi müşterime bu kasayı topladık kurduk şahane oldu sadece SSD si 512 di geri kalan her şey aynı Fiyatıda makul oldu istersen bunuda düşünebilirsin.

Yahu bu anakartlar neden 1 tane ekleniyor anlamıyorum.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Sistem toplama robotunda 2 tane ekleyemezsin.
Ayrı ayrı sipariş verdim. Oldu şimdi. Teşekkür ederim.

@hakan32 Hakan Hocam selamlar,

Önerdiğiniz gt 1030 lu parçaları sipariş geçtik. Teşekkür ederim desteğiniz için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,678
Üyeler
142,791
Son üye
ozcancengiz
Top Bottom