Neler Yeni

Bu Psulardan Hangisi Daha iyidir?

herkesiöldür31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mustafa Ergön
Sharkoon psular iyi değil hocam.
Eyw hocam öneriniz için peki siz ne önerirsiniz. Görüşünüzü almak isterim. Ses ve bobin şırıltısı istemiyorum Psu da
Mesaj otomatik birleştirildi:

CR itopyadan değil ki. Core Reactor mükemmel bir psu.

O zaman RM 750 alın. Üzmez pek.

https://www.trendyol.com/msi/mpg-a8...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.54.2 Cashback ile bu da olabilir.
Benim şuan mak çıkacağım fiyat 1000₺ altı. Lakin öneriniz için çok sağolun Ama keşke RMX 750w buluna bilse uygun fiyata direkt alırım

CR itopyadan değil ki. Core Reactor mükemmel bir psu.

O zaman RM 750 alın. Üzmez pek.

https://www.trendyol.com/msi/mpg-a8...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.54.2 Cashback ile bu da olabilir.
Cashback derken😅

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Eyw hocam öneriniz için peki siz ne önerirsiniz. Görüşünüzü almak isterim. Ses ve bobin şırıltısı istemiyorum Psu da

Benim şuan mak çıkacağım fiyat 1000₺ altı. Lakin öneriniz için çok sağolun Ama keşke RMX 750w buluna bilse uygun fiyata direkt alırım

Cashback derken😅
Son 3 tane kalmış bunu öneririm.

herkesiöldür31

80+ Bronze

Cashback derken😅
MSI Geri ödeme kamapnyası. Ucuza geliyor.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

herkesiöldür31

80+ Bronze
O ürünler yerine bunu öneririm
Benim önerdiğim ürünler bunu 3'e katlar. Önerdiğin ürünün ederi o fiyat değil. Ayrıca adam çok daha üst seiye istiyor.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Aorus olan bu. Ama emin değilim ürün ismi Aorus, görsel Gigabyte.
" Performans açısından, bu PSU kalabalığın arasından sıyrılmayı başaramaz. Gerçek yaşam koşullarında, geçici yanıtta en önemli olan bir alanda, 12 V ray iyi performans göstermez. Bu ray, bir PSU'nun gerçek hayatta yüzleşmek zorunda kalacağı geçici yüklerle mümkün olduğunca düşük voltaj düşüşlerine sahip olmalıdır. Sonuç olarak, makul fiyatına rağmen bu güç kaynağını tavsiye edemem. Biraz daha fazla harcayıp Corsair, XPG, Thermaltake, Seasonic veya Cooler Master'dan benzer özelliklere sahip bir güç kaynağı alsanız iyi olur. Umarım Gigabyte yorumlarımı ciddiye alır ve bu ürünü geliştirir. " demiş birisi. (ingiliz.) çeviride google translateden kopyalayıp yapıştırdım bu kadar oldu anca kb

Top Bottom