Neler Yeni

Bu satıcıdan Asus Rog Gladius 2 Wireless mouse alınır mı?

Cevizli sucuk

80+ Bronze
İnternetteki şikayetlere göre yaşanan tek sıkıntı iade almıyorlar thh kararı olmadan yinede sen bilirsin

aakif

80+ Bronze
Hepsiburada üzerinden sipariş edeceğin için üründe bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Sen yine kargocudan alırken videoya çekersin sorun çıkarsa zaten söke söke alırsın parasını. Yine de çıkacağını zannetmiyorum hepsiburada gibi bir alışveriş sitesinden. Tabii siparişin hızı falan onlarda sıkıntı çıkabilir bilmiyorum.

turkeyex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Tuna Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternetteki şikayetlere göre yaşanan tek sıkıntı iade almıyorlar thh kararı olmadan yinede sen bilirsin
Hepsiburada üzerinden sipariş edeceğin için üründe bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Sen yine kargocudan alırken videoya çekersin sorun çıkarsa zaten söke söke alırsın parasını. Yine de çıkacağını zannetmiyorum hepsiburada gibi bir alışveriş sitesinden. Tabii siparişin hızı falan onlarda sıkıntı çıkabilir bilmiyorum.
Teşekkürler. Peki claw grip tutuşa uygun mu mouse? Kronik bir sorunu yok sanırım forum konularında yazana göre.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İnce hesap Gaming gecesinde İmpacht II wireless 399tl düşüyor. 100tl geri ödeme kampanyası ile 299a geliyor düşüne bilirsin.

turkeyex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Tuna Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnce hesap Gaming gecesinde İmpacht II wireless 399tl düşüyor. 100tl geri ödeme kampanyası ile 299a geliyor düşüne bilirsin.
Teşekkürler hocam ama şimdilik gladius 2 tarzı bir mouse kullanmayı istiyorum. Gladius 2 claw gripe uygun mudur hocam? Şuan kullandığım mouse Gamepower Sendo. Elime rahat bir şekilde oturuyo yani ya sendo boylarında yada bir tık büyük olursa elime çok iyi oturur. İkisi sanırım aynı boydalar sendo'yu kendim ölçtüm ama doğru olmayabilir. Gamepower sendo'nun uzunluğunu yüksekliğini nerden öğrenebilirim?

Top Bottom