Neler Yeni

Bu Sistem Alınır mı? Önerileriniz Var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökay Ege Parlak
Bütçe
80000
Merhaba, bu sistemi almayı düşünüyorum. Önerileriniz varsa duymak isterim.

Mouse : Deathadder V3 pro ile Beast X arasında kaldım bilgilendirirseniz çok yardımcı olursunuz.

Klavye : Apex 9 mini ile ATK 68 veya yeni çıkıcak W75 Analog arasında kaldım bilgilendirirseniz çok yardımcı olursunuz.

Monitör: OLED olduğu için seçtim çok dizi izlerim ve hikayeli oyunlar oynarım öneriniz varsa lütfen söyleyin.

Kulaklık: Öven de var gömende iyi midir? önerilere açığım 5K ya kadar verebilirim.

Kasa: İyi midir değiştirmem gereken bişey var mı gpu'yu white OC almayı düşünüyorum. Motherboard biostar sıkıntı çıkarır mı?

Teşekkürler.

Ekler

• IMG_8103.jpeg
    IMG_8103.jpeg
    481.8 KB · Hit: 26
  • IMG_8101.jpeg
    IMG_8101.jpeg
    174.5 KB · Hit: 23
  • IMG_8099.jpeg
    IMG_8099.jpeg
    460 KB · Hit: 19
  • IMG_8100.jpeg
    IMG_8100.jpeg
    249.8 KB · Hit: 16
  • IMG_8098.jpeg
    IMG_8098.jpeg
    523.4 KB · Hit: 20

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Mehmet Aslan

Mouse : Deathadder V3 pro ile Beast X arasında kaldım bilgilendirirseniz çok yardımcı olursunuz.

Klavye : Apex 9 mini ile ATK 68 veya yeni çıkıcak W75 Analog arasında kaldım bilgilendirirseniz çok yardımcı olursunuz.

Monitör: OLED olduğu için seçtim çok dizi izlerim ve hikayeli oyunlar oynarım öneriniz varsa lütfen söyleyin.

Kulaklık: Öven de var gömende iyi midir? önerilere açığım 5K ya kadar verebilirim.

Kasa: İyi midir değiştirmem gereken bişey var mı gpu'yu white OC almayı düşünüyorum. Motherboard biostar sıkıntı çıkarır mı?

Teşekkürler.
hocam çevre birimleri dehşet pahalı olmuş ne desem bilemedim ki şimdi. 80.000 e 4070 ti super veya 4080 superli bir şeyler bulunabilir ama sen çevre biriminden ödün vermem diyorsan attığın sistem alınabilir. Veya önce sistem ve monitör alırsın sonra çevre birimlerini parça parça dizersin. Anakartta başka hangi seçenekler var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökay Ege Parlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam çevre birimleri dehşet pahalı olmuş ne desem bilemedim ki şimdi. 80.000 e 4070 ti super veya 4080 superli bir şeyler bulunabilir ama sen çevre biriminden ödün vermem diyorsan attığın sistem alınabilir. Veya önce sistem ve monitör alırsın sonra çevre birimlerini parça parça dizersin. Anakartta başka hangi seçenekler var ?
Beni 1 yıl idare edicek bi sistem istiyorum sonra çok vaktim kalmıyacak. 1440P için de en iyi kartlardan biri 4070 s gibi geldi 4K oynamak istiyosam zaten çok daha fazla para vermem gerekicek gibi geldi. 2K oyun deneyimi iyi şekilde yansıtan bir PC istiyorum.

Anakart için

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Mehmet Aslan
Beni 1 yıl idare edicek bi sistem istiyorum sonra çok vaktim kalmıyacak. 1440P için de en iyi kartlardan biri 4070 s gibi geldi 4K oynamak istiyosam zaten çok daha fazla para vermem gerekicek gibi geldi. 2K oyun deneyimi iyi şekilde yansıtan bir PC istiyorum.

Anakart için
hocam bunun yerine shark 7a sistemini özelleştirelim bence. Ondaki parçaların özelleştirme fiyatı daha ucuz. Bütçe verin dilerseniz sizin için o sistemi özelleştireyim. Attığınız sistem eski sistem ve muhtemelen unutulmuş, özelleştirme fiyatları absürt pahalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökay Ege Parlak
hocam bunun yerine shark 7a sistemini özelleştirelim bence. Ondaki parçaların özelleştirme fiyatı daha ucuz. Bütçe verin dilerseniz sizin için o sistemi özelleştireyim. Attığınız sistem eski sistem ve muhtemelen unutulmuş, özelleştirme fiyatları absürt pahalı.
Aynı bütçe olur attığım kasa 50K idi sanırım çok önemli bi değişiklik varsa daha da çıkabilirim. Teşekkürler.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
kaan cuvadar

Teşekkürler.
o ekipmanların parasıyla çok daha iyi kasalar alınır ama neyse sizin kararınız
bence böyle özelleştirmek mantıklı 2k da çok rahat oynatır

Ekler

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    36.8 KB · Hit: 9
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökay Ege Parlak
maximum ne kadara kadar çıkarsınız. Ona göre parça seçeyim
50 olsun sadece 2K da oynatmasını istiyorum 1 yılın ardından kullanmıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o ekipmanların parasıyla çok daha iyi kasalar alınır ama neyse sizin kararınız
bence böyle özelleştirmek mantıklı 2k da çok rahat oynatır
Peerless assasin sıvı soğutmalardan daha iyi çalıştığını duymuştum 7500F ile. Ekipman parasını PC'ye aktarmamam önemli bir değişiklil olmaması çünkü 1 yıl için kullanıcam pcyi başka bişet lazım olursa artık daha sonra upgrade ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
kaan cuvadar

Peerless assasin sıvı soğutmalardan daha iyi çalıştığını duymuştum 7500F ile. Ekipman parasını PC'ye aktarmamam önemli bir değişiklil olmaması çünkü 1 yıl için kullanıcam pcyi başka bişet lazım olursa artık daha sonra upgrade ederim.
bence sıvı soğutma daha mantıklı seçtiğim sıvı soğutma 1000 kat daha iyidir ve 7600 yapın bence bir tıkta olsa performans artar

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Mehmet Aslan

Bu şekilde özelleştirebilirsiniz. Soğutucuyu isterseniz thermalright pearless assasins 120 se modelini de seçebilirsiniz size kalmış. Harici bir soğutucu almak isterseniz böyle ekranlı bir model var: https://www.gaming.gen.tr/urun/4075...intel-amd-uyumlu-siyah-islemci-sivi-sogutucu/

Özelleştirdiğim sistem: https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/
Özelleştirme:
1714609377115.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,885
Üyeler
141,769
Son üye
grimshroud