Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu sistem Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Altuğ YANAR
Bütçe
25.000
Screenshot_20220808-115158_Chrome.jpg
Alınır Denirse Eğer Şahet ben bu bilgisayar kasasını alırsam ilerleyen süreçlerde Overclock yapabilir miyim?

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
o işlemci overlock desteklemiyor K serisi olması lazım diye biliyorum anakartında Z serisi olması lazım sistem
Fiyat olarak daha ucuz var mıdır bilmem ama parçalar dandik değil, bunu söyleyebilirim. Anakart giriş seviyesi kalıyor ama problem yaratmaz bence. ek olarak 500 depolama yeter mi ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Altuğ YANAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o işlemci overlock desteklemiyor K serisi olması lazım diye biliyorum anakartında Z serisi olması lazım sistem
Fiyat olarak daha ucuz var mıdır bilmem ama parçalar dandik değil, bunu söyleyebilirim. Anakart giriş seviyesi kalıyor ama problem yaratmaz bence. ek olarak 500 depolama yeter mi ki
Depolama biriminde kesin darboğaz yaşarım 1 TB vs. almam gerekebilir ilerleyen süreçlerde belki 512 liği askıya alıp satıp elimden çıkartır 1 TB parası yapıp 1 TB alırım onun dışında Overclock yapmak istiyorum fakat ilerleyen süreçlerde stres testi vs. yapma muhabbeti var onları biliyorum fakat destekleyen anakart işlemcileri bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Altuğ YANAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk bende bu sisteme bakıyorum ama stok yok nasıl alıcaksın ?
Ben sadece kendim toplamak için sordum kanka alcağımdan değil de sadece fikir almak için açtım konuyu ha gelirse stok o zaman alırım neden olmasın

Top Bottom