Neler Yeni

Bu sistem nasıl fiyatı uygun mu

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,040
İsim
Emre siyah
iyi sistem twinmos yerine mld tercih edilebilir

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ayberk Battal
kankam iş yapmayacaksan buna para verme 2 yıl sora ederi 20bin oluyor yarı yarıya eriyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kankam iş yapmayacaksan buna para verme 2 yıl sora ederi 20bin oluyor yarı yarıya eriyor
İş yapmayacağım da uzun bir süre daha almayı düşünmüyorum olmuşken tam olsun diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

iyi sistem twinmos yerine mld tercih edilebilir
PC hocasının yaptığı sistemlerde ekstra bir indirim olur mu bu sisteme kıyasla (bu ay 3 tane yapacakmıs) çünkü Akakçeden toplandığında bu sistem hemen hemen aynı fiyata geliyor bayadir sistem bekliyorum sıkıldım bir ekstrası olmayacaksa bunu alayım

Son düzenleme:

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ayberk Battal
İş yapmayacağım da uzun bir süre daha almayı düşünmüyorum olmuşken tam olsun diye düşündüm

PC hocasının yaptığı sistemlerde ekstra bir indirim olur mu bu sisteme kıyasla (bu ay 3 tane yapacakmıs) çünkü Akakçeden toplandığında bu sistem hemen hemen aynı fiyata geliyor bayadir sistem bekliyorum sıkıldım bir ekstrası olmayacaksa bunu alayım
teknoloji hızlı gelişiyor 4 yıla bir cacık olmayacak 2080ti'a bak bir dünya para verenler dlss den faydalanamıyor. hızlı gelişen ürünlerde orta ve alt segment almak gerek o aldığın donanımdan para kazanmayacaksan

otunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ÖNER TUNÇ

Nereden duydunuz pchocasinin bu ay sistemler yapacağını?

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Onun indirimi bundan iyi olur mu arkadaş yazmış zaten yinede bende yazayım bu ay 3 tane sistem yayınlayacak yorumlardan gördüm

İndirim buna kıyasla nasıl olur
Hiç bilmiyorum ama pchocasının çıkardığı sistemler genelde çok iyi ve fiyatı iyi oluyor beklemekte fayda var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,628
Üyeler
154,774
Son üye
trevorphilips
Top Bottom