Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu Sisteme Ne Diyorsunuz İyimi Kötümü ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
AMD RYZEN 7 7700X
ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ
ROG STRİX 1000W PSU
Arctic Liquid Freezer II - 360
MSI Ventus GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X PCI
Lian Li Lancool III RGB SİYAH

Bu Sistem Hem Oyun Hemde Video Editörlüğü İçin Nasıl 10 Üzerinden Puan Veriseniz Kaç Verirsiniz Dar Boğaz Yapıcak Kronik Sorun Yaratıcak Bir Sorunla Karşılaşma Durumum Söz Konusu mu ?
Şimdiden Teşekkür Ederim her şey İçin :) 7

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Toplam bütce ne kadar ama bütceye bakmadan söylersek bana çok iyi geldi o işlemci ile darboğaz olur mu onu bilmiyorum ama

Heimlich

80+ Bronze
AMD RYZEN 7 7700X
ROG STRİX 1000W PSU

Bu Sistem Hem Oyun Hemde Video Editörlüğü İçin Nasıl 10 Üzerinden Puan Veriseniz Kaç Verirsiniz Dar Boğaz Yapıcak Kronik Sorun Yaratıcak Bir Sorunla Karşılaşma Durumum Söz Konusu mu ?
Hayır, bir sorun yaşamazsınız. 1000w biraz fazla geldi sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart ROG Psu ROG Ekran kartı ventus o.O2
bütçe ekran kartına yetmedi lakin asus dual rtx 4070 mi alsam önümüzdeki ay kararsızım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır, bir sorun yaşamazsınız. 1000w biraz fazla geldi sadece.
Bu bir problem yaratırmı ki geleceğe yönelik gğçlü olması iyi olur diye almıştım oysa Sonuçta İhtiyaç Kadarını Pc Kullanıcak Geriye Kalanı Kullanmıcak Yanlışmıyım Acaba

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
AMD RYZEN 7 7700X
ROG STRİX 1000W PSU

PSU fazla abartı bence, bir de o kadar almışken az daha zorla (ya da PSU gibi abartı parçaları kıs) işlemciyi 7900X yap derim.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Gözlerimin pası silindi oh nihayet. Şöyle güzel bi sistem soran yoktu aylardır 😄👍🏻

arturo

80+ Silver
AMD RYZEN 7 7700X
ROG STRİX 1000W PSU

Ventus soğutma konusunda berbat. 1000w psuya gerek yok.

Heimlich

80+ Bronze
bütçe ekran kartına yetmedi lakin asus dual rtx 4070 mi alsam önümüzdeki ay kararsızım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bir problem yaratırmı ki geleceğe yönelik gğçlü olması iyi olur diye almıştım oysa Sonuçta İhtiyaç Kadarını Pc Kullanıcak Geriye Kalanı Kullanmıcak Yanlışmıyım Acaba
Sorun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
Gözlerimin pası silindi oh nihayet. Şöyle güzel bi sistem soran yoktu aylardır 😄👍🏻
Tam 11 yıldan fazladır hayalim daha üstünü almak istedim ama ne bütçem yetti nede bilgim bilgim olmadan üst bir sistemi harap etmekten korktum birde sistemi topladıktan sonra doğru bir şekilde bileştirme işlemi vs çok bilgili değildim halledince araştırmaya başlıcam ama teşekkür ederim mutlu oldum güzel demene

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Tam 11 yıldan fazladır hayalim daha üstünü almak istedim ama ne bütçem yetti nede bilgim bilgim olmadan üst bir sistemi harap etmekten korktum birde sistemi topladıktan sonra doğru bir şekilde bileştirme işlemi vs çok bilgili değildim halledince araştırmaya başlıcam ama teşekkür ederim mutlu oldum güzel demene
Bu başarından dolayı seni çok tebrik ederim gayet iyi sistem toplamışsın editörlük konusundada başarılar dilerim. Eğer iş arıyorsan bizim @BatuhanKLC abi var editör lazımsa onada sorabilirsin :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,356
Üyeler
151,534
Son üye
tittlesovy
Top Bottom