Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu Sisteme Ne Diyorsunuz İyimi Kötümü ?

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bütçe ekran kartına yetmedi lakin asus dual rtx 4070 mi alsam önümüzdeki ay kararsızım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bir problem yaratırmı ki geleceğe yönelik gğçlü olması iyi olur diye almıştım oysa Sonuçta İhtiyaç Kadarını Pc Kullanıcak Geriye Kalanı Kullanmıcak Yanlışmıyım Acaba
Diğer parçalar yanında ekran kartının soğutması sönük kalmış psudan kıs ekran kartına harcama yap.İleriye dönüklük açısından daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Cahit Cihan
Bu başarından dolayı seni çok tebrik ederim gayet iyi sistem toplamışsın editörlük konusundada başarılar dilerim. Eğer iş arıyorsan bizim @BatuhanKLC abi var editör lazımsa onada sorabilirsin :D
Teşekkür Ederim SS alıcam Bunu :)

Diğer parçalar yanında ekran kartının soğutması sönük kalmış psudan kıs ekran kartına harcama yap.İleriye dönüklük açısından daha iyi olur.
Ekran Kartı Tavsiyen 850 PSU İLE 1000 Arasında 1... tl gibi fark vardı Psu Bir Sorun yaratırmı ki birde tavsiyelerinize açığım önerileriniz önemli benim için

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Teşekkür Ederim SS alıcam Bunu :)

Ekran Kartı Tavsiyen 850 PSU İLE 1000 Arasında 1... TL gibi fark vardı Psu Bir Sorun yaratırmı ki birde tavsiyelerinize açığım önerileriniz önemli benim için
Ekran kartını en azından dual falan al derim.Onun haricinde diğer parçalar gayet iyi gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Cahit Cihan
Neyse öyle de iş görür. Ekran kartı için bütçe ne durumda?
25k-28k arası max sınırım 28 ama

Ekran kartını en azından dual falan al derim.Onun haricinde diğer parçalar gayet iyi gözüküyor.
Asus Dual Rtx 4070 iyi mi? yada 3080 ? GERÇİ HANGİSİ DAHA İYİ bilmiyorum baktığımda bit değeri yüksek gb desen yine sadece çıkış yılı 3 yıl öncesinden 3080 nin Ve ekran kartında bir çok şeye dikkat etmek gerekiyor artık eski çağdaki gibi değik gb ve bit değeri yüksek olsun yeter devri bitti geride kalmış biriyim o yüzden adımda çömez toplayıcı xd

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
26K ya şunu öneririm şahsen. Çoğu konuda beğendiğim bir seri.

Şunun da soğutması segmentine göre fazla iyi ROG serisiyle falan yarışır o konuda, ama görünüş ve marka güveni konusu da var yine de atayım 😀

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Asus Dual Rtx 4070 iyi mi? yada 3080 ? GERÇİ HANGİSİ DAHA İYİ bilmiyorum baktığımda bit değeri yüksek gb desen yine sadece çıkış yılı 3 yıl öncesinden 3080 nin Ve ekran kartında bir çok şeye dikkat etmek gerekiyor artık eski çağdaki gibi değik gb ve bit değeri yüksek olsun yeter devri bitti geride kalmış biriyim o yüzden adımda çömez toplayıcı xd
4000 serisi varken 3000 serisine bakma. @55superx hocam güzel öneriler yapmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Cahit Cihan
26K ya şunu öneririm şahsen. Çoğu konuda beğendiğim bir seri.

Şunun da soğutması segmentine göre fazla iyi ROG serisiyle falan yarışır o konuda, ama görünüş ve marka güveni konusu da var yine de atayım 😀

ZOTAC Hayal meyal hatırlıyorumda pny bilmiyorum markada önem teşkil etmiyormu Çünkü Az bir miktar para vermiyoruz sonuçta[/url]

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ZOTAC Hayal meyal hatırlıyorumda pny bilmiyorum markada önem teşkil etmiyormu Çünkü Az bir miktar para vermiyoruz sonuçta[/url]
Soğutma iyi olduğu sürece markanın pek de önemi yok aslında. Bu PNY Verto serisinin RTX 4080 olan 34K lık versiyonunu bile forumda sıklıkla öneriyorlar, zaten resimlerine bakınca bloğun büyüklüğü ve ne kadar iyi soğutması olduğu direkt anlaşılıyor 😀

Biraz daha marka ve görüntü odaklı olsun dersen de Zotac iyi. O da soğutma konusu da gayet yeterli ve iyi.

O 1000W lık canavar PSU da da umarım 16 pin yeni nesil PCI girişi vardır 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Cahit Cihan
Soğutma iyi olduğu sürece markanın pek de önemi yok aslında. Bu PNY Verto serisinin RTX 4080 olan 34K lık versiyonunu bile forumda sıklıkla öneriyorlar, zaten resimlerine bakınca bloğun büyüklüğü ve ne kadar iyi soğutması olduğu direkt anlaşılıyor 😀

Biraz daha marka ve görüntü odaklı olsun dersen de Zotac iyi. O da soğutma konusu da gayet yeterli ve iyi.

O 1000W lık canavar PSU da da umarım 16 pin yeni nesil PCI girişi vardır 😀
O zaman soruyu değiştireyim hocam sen benim yerimde olsan hangisini seçerdin :) PSU da 16 pin girişi var diye biliyorum hatırladığım kadarıyla yani :D

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Sistem güzel olmuş , psu ya fazla para harcanmış sadece , onun dışında gayet güzel . Editörlükten ziyade kapak tasarımına ihtiyacım oluyordu eğer yapabilirsen örnek konuşabiliriz. @Yusufx Eyvallah kardeşim.

Top Bottom