Neler Yeni

Bu sistemi almak mantıklı mı?

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Link yok aklımda isteğe göre araştırma yapıyorum ben
Hocam zaten adam hd6850 ekran kartı var ilerde upgrade yapabileceği bur sistem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gittigidiyor.com/bilgis...Gof1BaRLpgnu2DvbXwkG4VVuzromnvpYaAkmmEALw_wcB

Şu anki elimde olan ekran kartı AMD HD 6850. İleride ekran kartı değiştirebilirim ağırlıklı olarak oynanılan oyunlar Valorant, LoL, FiveM.
Bu sistemi tek tek toplasan belki daha uyguna bulursun almaya gerek yok gidip tek tek temiz toplayın

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam zaten adam hd6850 ekran kartı var ilerde upgrade yapabileceği bur sistem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sistemi tek tek toplasan belki daha uyguna bulursun almaya gerek yok gidip tek tek temiz toplayın
Tamam baba bende diyorum daha iyisini toplar bu sistem 5 bin eder mi hiç yazık günah

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Zaten gereksiz sistem ben onu demiyorum adamda ekran kartı varmıs direk diğer parçalar için tavsiye verelim zaten tek tek toplasan her türlü bu sistemden avantajlı
Anladım i3 12100f li sadece kasa bulunuyor ekran kartı haricî itopya hazır sistem alınmış Ekran kartı ayrı satılmış sistem ayrı şeklinde var ben gördüm birkaç tane

Top Bottom