Neler Yeni

Bu Site Güvenilir mi ?

Pilavli Borek

80+ Bronze

COREXAR

80+ Silver
GameSatış veya GameSultan olması lazım ikisinden birinden PUBG almıştım 33 Liraya steamden hediye olarak gönderdiler hiçbir sıkıntı yaşamadım.

@TheDark

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Mehmet XXX
Gamesatış güvenlidir ama satıcısına bakmak lazım mavi tik almış satıcı 31 beğeni var en çok 5 yıldız var güvenilir satıcı

Pilavli Borek

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GameSatış veya GameSultan olması lazım ikisinden birinden PUBG almıştım 33 Liraya steamden hediye olarak gönderdiler hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Bu epic ama epicten hediye yollama var mı

Bestistaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Ferid Mammadov
GameSatış güvenilir ama satıcıya bakmanız gerekir Ali Express`ile mantık aynı.

Madren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Eren D.
Arkadaşlar bu paketi alayım diyorum daha önce bu siteden alışveriş yapan varsa yaşadıklarını paylaşabilir mi ?
kanka 30 kişinin kullandığı hesabı verecekler muhtemelen yok cloud save kapat yok şunu kapat internet kapatıp gir yoksa garanti kapsamına girmez hesabınızı yenileyemeyiz falan en mantıklısı gidip oyunu satın almak forza horizon 4ü de xbox game pass aboneliği vardı 6tl civarında oradan alabilirsin

Pilavli Borek

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka 30 kişinin kullandığı hesabı verecekler muhtemelen yok cloud save kapat yok şunu kapat internet kapatıp gir yoksa garanti kapsamına girmez hesabınızı yenileyemeyiz falan en mantıklısı gidip oyunu satın almak forza horizon 4ü de xbox plus aboneliği vardı 6tl civarında oradan alabilirsin
Link var mı ?

Pilavli Borek

80+ Bronze

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
gönderdiğin linkteki oyunları hediye veya kod olarak göndermiyorlar.Sana bir hesap veriyorlar o hesaba da birkaç kişi girebilir.Hesabın şifresi maili de değişmez.Rahatça takılamazsın.Plati mantığında.

Pilavli Borek

80+ Bronze
gönderdiğin linkteki oyunları hediye veya kod olarak göndermiyorlar.Sana bir hesap veriyorlar o hesaba da birkaç kişi girebilir.Hesabın şifresi maili de değişmez.Rahatça takılamazsın.Plati mantığında.
Ne gibi eksileri olur ?

Top Bottom