Neler Yeni

BU SITEYE ULASILAMIYOR

Cortex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Mehmet Alperen Açıköz
Merhaba arkadaslar,

Bir alışveriş sitesi kuruyorum, shopify altyapısı kullanıyorum. Domaini "isimtescil" den aldım. Bugün tüm gün normaldi rahatlıkla girip çıkıyordum siteye ve bir sorun yoktu. Ve birden bu hatayla karşılaştım. Sorunun sebebi hakkında hiçbir fikrim yok. Bir e ticaret sitesi olduğu için reklam sermayesi harcaması sonrasında böyle bir sorunla karşılaşma ihtimali beni çok korkutuyor. Konuya hakim bilgili biri yardımcı olursa çok müteşekkir olurum. Kökten bir çözüm lazım. Ters zamanda giderse çok zor duruma sokar beni. Bu arada bu tür konularda pek bir bilgim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk bu hata çıkıyor (screensho 11) daha ben hiçbir şeye basamadan ilk attığım görsel açılıyor (screenshot10).

Ekler

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    17.6 KB · Hit: 43
  • Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    13.5 KB · Hit: 43
  • Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Burak
Merhaba arkadaslar,

Bir alışveriş sitesi kuruyorum, shopify altyapısı kullanıyorum. Domaini "isimtescil" den aldım. Bugün tüm gün normaldi rahatlıkla girip çıkıyordum siteye ve bir sorun yoktu. Ve birden bu hatayla karşılaştım. Sorunun sebebi hakkında hiçbir fikrim yok. Bir e ticaret sitesi olduğu için reklam sermayesi harcaması sonrasında böyle bir sorunla karşılaşma ihtimali beni çok korkutuyor. Konuya hakim bilgili biri yardımcı olursa çok müteşekkir olurum. Kökten bir çözüm lazım. Ters zamanda giderse çok zor duruma sokar beni. Bu arada bu tür konularda pek bir bilgim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk bu hata çıkıyor (screensho 11) daha ben hiçbir şeye basamadan ilk attığım görsel açılıyor (screenshot10).
Hocam şuan bizde bir sıkıntı gözükmüyor. Böyle bir durum yaşandığında cmd'ye girin ve ilk olarak
Kod:
ipconfig /release
sonrasında ise
Kod:
ipconfig /flushdns
komutunu uygulayın. Siteye yeniden bağlanmayı deneyin. Yine aynı sorun ile karşılaşıyorsanız dns ayarlarınızı kontrol edin.

Top Bottom