Neler Yeni

BU SOĞUTUCU H.O MU G.O MU?

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet
Arkadaşlar gördüğünüz soğutucuyu almıs bulunmsktayım @Ckribrahim abim sağolsun :)
Ryzen 5 4500 kullanıyorum, soğutucu kasama sıgıyor ve anakartım asus b450m dragon. Uyum sağlar mı?
1000030882.jpg

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,013
İsim
Turuncu Keskin
sorun çıkarmaz, uyar h.o

LoserIl

80+ Bronze
Hayırlı olsun tabii ki çok güzel soğutucu

LoserIl

80+ Bronze

LoserIl

80+ Bronze
Evet indirimi o paylaşmıştı çok fazla kişi yararlandı. Ben de aynı soğutucuyu alacaktım ama siyah rengini almak istediğim için almadım bu rengini. 7500f işlemcisine kadar tüm amd işlemcilere yeterli olur. (7500f dahil)

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet
sorun çıkarmaz, uyar h.o
Hayırlı olsun tabii ki çok güzel soğutucu
H.O en fp sogutucu
Bi de bi şey soracağım ben bunu evde montajlayabilirim değil mi? El becerim var böyle şeyleri yapabiliyorum ancak hasar görmesinden korkuyorum mesela eski Stok fanımı çıkarırken işlemci ile birlikte gelmesinden korkuyorum bi de kasanın arka tarafındaki işlemcinin arkasındaki siyah aparatla herhangi bir isim olacak mı montajlarken?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet indirimi o paylaşmıştı çok fazla kişi yararlandı. Ben de aynı soğutucuyu alacaktım ama siyah rengini almak istediğim için almadım bu rengini. 7500f işlemcisine kadar tüm amd işlemcilere yeterli olur. (7500f dahil)
Hocam renk farketmez ya zaten masanın altında duruyor kasam.

LoserIl

80+ Bronze
Bi de bi şey soracağım ben bunu evde montajlayabilirim değil mi? El becerim var böyle şeyleri yapabiliyorum ancak hasar görmesinden korkuyorum mesela eski Stok fanımı çıkarırken işlemci ile birlikte gelmesinden korkuyorum bi de kasanın arka tarafındaki işlemcinin arkasındaki siyah aparatla herhangi bir isim olacak mı montajlarken?

Yok benim için farkeder. Sistemi toplarken çok hevesliydim bir de bana hediyeydi, eski bilgisayardan her türlü daha iyi olacağı için çok önemsemedim şuan yavaş yavaş parçaları değiştiriyorum ve estetik açıdan güzel olacak şekilde yapıyorum o yüzden 200 lira fazladan vermeyi göze alırım :) sana hayırlı olsun

Kurulum konusunda da çok zorlanacağını sanmıyorum

Videolara bakarsın en kötü

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet
Yok benim için farkeder. Sistemi toplarken çok hevesliydim bir de bana hediyeydi, eski bilgisayardan her türlü daha iyi olacağı için çok önemsemedim şuan yavaş yavaş parçaları değiştiriyorum ve estetik açıdan güzel olacak şekilde yapıyorum o yüzden 200 lira fazladan vermeyi göze alırım :) sana hayırlı olsun

Kurulum konusunda da çok zorlanacağını sanmıyorum

Videolara bakarsın en kötü
Teşekkürler hocam

Shix2x

80+ Bronze

Yok hocam kolayca montajlaniyor video izleyerek yapabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,211
Üyeler
153,516
Son üye
numandolgunx
Top Bottom