Neler Yeni

bu sweatshirt e 650tl fazla mı ?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,092
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

bu tarz yani
yanlış anlamayın ama lcwden alacağıma çöpten felan toplarım daha kaliteli çıkabilir çünkü lcwden. Hayatımda daha lcwden ürün alıp memnun kalan kimseyi görmedim kendimde dahil, eskiden alışveriş yapıyordum en basit bir şort bile 2-3 giyimde sorun çıkarıyor veya yırtılıyordu o kadar dandik bir marka bana göre lcw

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
yanlış anlamayın ama lcwden alacağıma çöpten felan toplarım daha kaliteli çıkabilir çünkü lcwden. Hayatımda daha lcwden ürün alıp memnun kalan kimseyi görmedim kendimde dahil, eskiden alışveriş yapıyordum en basit bir şort bile 2-3 giyimde sorun çıkarıyor veya yırtılıyordu o kadar dandik bir marka bana göre lcw
yok estağfirullah neden yanlış anlayım ben aldıklarımın %99'unu lcw den alırım memnun kalırım hep tasarımlarını ve kalitesini severim marka bağımlılığım yok ama nedense hem bana lcw falan güzel geliyor senin lcw dışında önerebileceğin yer var mı peki.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,993
İsim
İsim İSİMOĞLU
Tasarımı beğendiysen al yani

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,092
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
yok estağfirullah neden yanlış anlayım ben aldıklarımın %99'unu lcw den alırım memnun kalırım hep tasarımlarını ve kalitesini severim marka bağımlılığım yok ama nedense hem bana lcw falan güzel geliyor senin lcw dışında önerebileceğin yer var mı peki.
hocam ürünler görünüş olarak güzel bir çoğu zaten fakat kalite olarak çok düşük bir kalite. Ne alacağınıza bağlı olarak öneri yapabilirim örneğin pantolon için ltb , gömlek için network ve tudors , t shirt olarak mavi veya koton ayrıyaten sweatshirtlerde var. Fiyatlar az çok lcw ile aynı fakat kalite olarak daha iyiler tabii ki. Onun dışında h&m'de var. Bu tür markalara bakmanızı öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,955
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom