Neler Yeni

Bu takas mantıklımı sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Seymen Arda Eser
merhabalar dostlarım bu yıl bilgisayar programcılığı kazandım ve duyumlarıma göre bu bölümde bir laptopa ihtiyacım var. Bende masaüstü bilgisayarım ile bir laptop takas etmeyi düşündüm. sizce mantıklımı ve tavsiyelerinizi bekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim benim kasanın özellikler şu şekilde... Ryzen 5 5600(garantili) - Msi B450m -a pro max - Sapphire rx6600 - 8x2 3200mhz netac shadow ram - seagate firecuda 500gb m2 ssd ( garantili ) - msi mag serisi 500w 80+ bronze psu (garantili) - msi mag force m100r (garantili)

takas düşündüğüğm laptop ise bu

dostlarım yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,017
İsim
kadir
Üste para alacaksan olabilir, 3-4k civarı.
Senin kasa 15 eder, o laptop max 12k ederi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Seymen Arda Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üste para alacaksan olabilir, 3-4k civarı.
Senin kasa 15 eder, o laptop max 12k ederi.
hocam fiyatların bu kadar düşük olmasını beklemiyordum peki benim bilgisayarım ile o laptobun performansları nasıldır

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Kesinlikle mantıklı bir karar gibi durmuyor. Onun yerine kasanızı kendiniz satıp üstüne bir miktar para koyup sıfır alsanız daha iyi gibi. Bütçe çıkmazsa tabi ki de takas düşünülebillir.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,017
İsim
kadir
Performans olarak çok fark var, kasan %40-50 daha performanslı.
Kasayı satıp daha iyi bir laptop alabilirsin.
Ya da başka modellere bak derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Seymen Arda Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle mantıklı bir karar gibi durmuyor. Onun yerine kasanızı kendiniz satıp üstüne bir miktar para koyup sıfır alsanız daha iyi gibi. Bütçe çıkmazsa tabi ki de takas düşünülebillir.
hocam yaşadığım şehir biraz küçük ve yavaş bir yer o yüzden satılması çok uzun sürebilir ama dersenizki beklediğine değer bu laptopa değmez beklerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Performans olarak çok fark var, kasan %40-50 daha performanslı.
Kasayı satıp daha iyi bir laptop alabilirsin.
Ya da başka modellere bak derim.
sizce karşı taraftan üste kaç lira istemeliyim

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,017
İsim
kadir

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
peki hoccam görüşlerinize dayanarak bu takastan vazgeçiyorum teşekkürler yardımlarınız için
Doğru karar hocam. Bu arada benim yaşadığım şehirde küçük. Eskü sistemim irezil bi sistemdi onu bile sattım yani. Yalnış anlaşılmasın ederine satmıştım :D. Güzelce fps değerlerini yazarsın işte sıcaklıkdır falandır filandır ilana at bakalım elbet satılır. Bu arada sana tavsiyem bütçeni de belirterek, laptobu da ne amaçla kullanıcaksan belirtip yeni bi konup açıp bülgi sahibi olman olur.

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
merhabalar dostlarım bu yıl bilgisayar programcılığı kazandım ve duyumlarıma göre bu bölümde bir laptopa ihtiyacım var. Bende masaüstü bilgisayarım ile bir laptop takas etmeyi düşündüm. sizce mantıklımı ve tavsiyelerinizi bekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim benim kasanın özellikler şu şekilde... Ryzen 5 5600(garantili) - Msi B450m -a pro max - Sapphire rx6600 - 8x2 3200mhz netac shadow ram - seagate firecuda 500gb m2 ssd ( garantili ) - msi mag serisi 500w 80+ bronze psu (garantili) - msi mag force m100r (garantili)

takas düşündüğüğm laptop ise bu

dostlarım yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
kötü anlaşmaaa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,050
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez