Neler Yeni

bu topladığım sistem alınır mı?

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
doğru diyorsun ama diyerleri 1000 1100 TL den aşşağı bulamadım ben bilindik marka
Hocam PSU'dan yana şaka olmaz. Ben ilk aldığımda sadece kasanın dışını ve PSU'yu Izoly almıştım. PSU hem çok ses çıkarıyor, hem de fanlarımı bağladığımda fanlarımın kablolarını yakmıştı. Bu yüzden daha kaliteli markalar seçerseniz daha iyi olacaktır. Sonuçta bütün sisteme elektriği o veriyor.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,633
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

ennerpasa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Demirel
Ekran kartı olmadan görüntü vermez
Elimde Gt 1030 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam PSU'dan yana şaka olmaz. Ben ilk aldığımda sadece kasanın dışını ve PSU'yu Izoly almıştım. PSU hem çok ses çıkarıyor, hem de fanlarımı bağladığımda fanlarımın kablolarını yakmıştı. Bu yüzden daha kaliteli markalar seçerseniz daha iyi olacaktır. Sonuçta bütün sisteme elektriği o veriyor.
sizce bu ikisi iyi midir? sharkoon genellikle çok gördüm ben

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Elimde Gt 1030 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce bu ikisi iyi midir? sharkoon genellikle çok gördüm ben
Bu sisteme 650W çok hocam. Bu fiyata da 650W PSU olması beni biraz kıllandırdı açıkçası. Bu markanın PSU'ları nasıl oluyor bilmiyorum. Kasa tercihiniz güzel. Bende de Dark Raider kasa var. Dark'ın kalitesi güzeldir.

ennerpasa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Demirel
Bu sisteme 650W çok hocam. Bu fiyata da 650W PSU olması beni biraz kıllandırdı açıkçası. Bu markanın PSU'ları nasıl oluyor bilmiyorum. Kasa tercihiniz güzel. Bende de Dark Raider kasa var. Dark'ın kalitesi güzeldir.
ilerde gtx 1650 felan takmak istiyorum ilerisi içinde uygun güzel bir psu önerirmisniz

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
ilerde gtx 1650 felan takmak istiyorum ilerisi içinde uygun güzel bir psu önerirmisniz
Hocam 1650 ekran kartı içinde 650W çok fazla. Size 500W PSU olarak kendi kullandığım PSU'yu önerebilirim. Ses olarak çok sessiz bir PSU. Dayanıklılık olarak bence taş gibi. Daha bozulduğunu ya da bana sıkıntı çıkardığını görmedim.

Bunu önerebilirim.

ennerpasa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Demirel
Hocam 1650 ekran kartı içinde 650W çok fazla. Size 500W PSU olarak kendi kullandığım PSU'yu önerebilirim. Ses olarak çok sessiz bir PSU. Dayanıklılık olarak bence taş gibi. Daha bozulduğunu ya da bana sıkıntı çıkardığını görmedim.

Bunu önerebilirim.
hocam peki şimdilik bu psuyu ilerde bi corsair alsam nasıl olur

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
hocam peki şimdilik bu psuyu ilerde bi corsair alsam nasıl olur
Hocam neden taktınız ki PSU'ya bu kadar. Bu PSU siz 2060 ekran kartına alana kadar idare eder. Hatta 2060 ekran kartını bile besler. Zalman da gayet iyi markadır. Bu PSU size şimdilik çok iyi yeter. İlerde 3060 falan aldığınızda o zaman 500W yetmez büyük ihtimalle. O zaman alırsınız daha yüksek enerji verebilen bir PSU.

ennerpasa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Demirel
Hocam neden taktınız ki PSU'ya bu kadar. Bu PSU siz 2060 ekran kartına alana kadar idare eder. Hatta 2060 ekran kartını bile besler. Zalman da gayet iyi markadır. Bu PSU size şimdilik çok iyi yeter. İlerde 3060 falan aldığınızda o zaman 500W yetmez büyük ihtimalle. O zaman alırsınız daha yüksek enerji verebilen bir PSU.
ondan bahsetmiyorum bu performaxı 1 2 ay kullanıp corsair veya sizin dediğiniz gibi bir psu alsam çunki bütçem şuan için okadar elverişli deyil

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
ondan bahsetmiyorum bu performaxı 1 2 ay kullanıp corsair veya sizin dediğiniz gibi bir psu alsam çunki bütçem şuan için okadar elverişli deyil
Siz bilirsiniz hocam. 1 - 2 götürür sizi.

Top Bottom