Neler Yeni

Bu Yorum Hakkında Ne Düşünüyosunuz?

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
İslam hoşgörü dinidir. Ancak bazı kitlesi yatsınamaz derecede yobaz, ahlaksız, çıkarcı, pis bir topluluktan oluşuyor. İslam'ı yine müslümanlar kötülüyor. İnsanların ne yapması gerektiğine karışan, yobaz, pislik insanlar kendilerine vazifeymis gibi neden karışıyorlar diğer insanlara? Hakları var mı? Burası laik bir ülke. Başkalarının ne yapması gerektiğini söyleyen aptalların ülkesi değil.
Hocam maalesef evet böyle insanlar var.Ve bu tamamen yanlış.Tamamen yapılmaması gereken bir şey.Ancak bu tür kişiler her yerde var.Sadece sanki müslümanlar böyle yapıyormuş gibi genelliyorsunuz bu da çok yanlış.

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Geçenlerde youtuba bir haberde mini etekli bir kıza taciz edildiğini gördüm, ve yorumlarda şöyle bir yorum gördüm:

"Bizim milletimiz neden bu kadar acik giyinir ki, bunlar hep namaz kilmadigimiz için oluyor"

Bu yorum çok değişiğime gitti ve bu şekilde düşünenleri çok cahil buluyorum, sonra ona yazdım ki "Din veya namazla ne ilgisi var bunun istediği gibi acık giyinir kimse bişey yapamaz ona" yazdım. Oda cevap olarak "Sizin gibi cahiller ne anlar işte" yazdı.

Bu konuşma hakkında düşünceleriniz neler?
bu ülkede

1. cinsel eğitim
2 eşitlik - özgürlük

eğitimi almamız gerekmekte

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
hadi başladı LAİKÇİ VS ŞERİATÇILAR GO GO

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
(Silindi)

Machx

80+
O zaman bu yaşayışı kendi içinde yaşayabilir. mesela evine. fakat dışarıda böyle çıkamaz. Eğer bir İslam ülkesi olsaydı bunlara kesinlikle izin verilmezdi.
Kadınlar yatın kalkın atatürke dua edin :D dostum laiklik her zaman en iyisidir en basitinden laik devllette şeriat isteyebilirisn en kötü ceza alırsın belki ama şeriat devletinde laiklik dersen direk kellen gider :D

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,967
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Kadınlar yatın kalkın atatürke dua edin :D dostum laiklik her zaman en iyisidir en basitinden laik devllette şeriat isteyebilirisn en kötü ceza alırsın belki ama şeriat devletinde laiklik dersen direk kellen gider :D
Knk muhattap olduğun kişi 10 yaşında sadece geleneksel eğitim almış bi çocuk. Uyarayım.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,967
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç