Neler Yeni

Bütçe Fark Etmeden Mouse Önerisi

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
Merhabalar, bütçe fark etmeden mouse önerisi yapar mısınız? (Rekabetçi vb.)

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 125 hz gaming mouse (şüpheli) ile oynuyorum sistemimdeki en kötü olan ekipmanım mouse yani denilenebilirse böyle tanıdık markalardan en iyi veya iyi kalitede mouse varmı başka listeleme yapıp alacağım elimdeki bilgilere göre çünkü 125 hz den bıkmış biri olduğum için...

HyperX Pulsfire FPS Pro​

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
V3 pro veya Beast x. Bir iyi vardır birde sizin için iyi vardır biraz daha tarif ederseniz ona göre bakalım.

xTURANN

80+ Bronze
Markaya güvenim olsun, karşımda çokça türk muhattap bulabiliyim istiyorsan Razer Deathadder V3'e bak. Wireless alırsan, 8k hz için ekstra dongle parası ödersin. Kablolu alırsan, içerisinde gelir. Tabii kablo gibi bir negatif durum ortaya çıkar.
Superlight 2'ye de bakabilirsin fakat o mouse tamamen shape amaçlı kullanılıyor. Yoksa çok daha iyi teknik özelliklerde mouse var.

Custom, yeni nesil mouse ararsan da https://wraithesports.com/collections/mouselar
Bu siteye git, beğendiğin modellere, bütçene uyabileceklere bak ve daha sonra araştır. Ninjutso sora, custom yani yeni nesil mouselar arasında en popülerlerden biri olabilir. V2'si geliyor. İstersen ona da bi bak. https://wraithesports.com/products/ninjutso-sora-v2

Fakat belirtmek isterim ;
Eğer wraith esports'tan bir mouse alırsan, iade koşulları çoğu firmaya göre farklı. Yani mouse beğenmedim, elime oturmadı ya da büyük geldi iade ediyim gibi bir olayları sanırım hiç yoktu.

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
Markaya güvenim olsun, karşımda çokça türk muhattap bulabiliyim istiyorsan Razer Deathadder V3'e bak. Wireless alırsan, 8k hz için ekstra dongle parası ödersin. Kablolu alırsan, içerisinde gelir. Tabii kablo gibi bir negatif durum ortaya çıkar.
Superlight 2'ye de bakabilirsin fakat o mouse tamamen shape amaçlı kullanılıyor. Yoksa çok daha iyi teknik özelliklerde mouse var.

Custom, yeni nesil mouse ararsan da https://wraithesports.com/collections/mouselar
Bu siteye git, beğendiğin modellere, bütçene uyabileceklere bak ve daha sonra araştır. Ninjutso sora, custom yani yeni nesil mouselar arasında en popülerlerden biri olabilir. V2'si geliyor. İstersen ona da bi bak. https://wraithesports.com/products/ninjutso-sora-v2

Fakat belirtmek isterim ;
Eğer wraith esports'tan bir mouse alırsan, iade koşulları çoğu firmaya göre farklı. Yani mouse beğenmedim, elime oturmadı ya da büyük geldi iade ediyim gibi bir olayları sanırım hiç yoktu.
Palm grip bir tutuşum var elimin 17 cm uzunluk, 8cm genişliği var viper vb. gibi modeller elime küçük gelir diye düşünüyorum ve hala büyüme çağındayım elime uygun iyi kalitede zaten i5 10400f var ne kadar hz kaldırır bilemiyorum ama 4k hz max diye biliyorum benim sistemim için. Tam öneri olsun ben elimde plastik yumurta kabuğu tutuyormuş gibi hissediyorum 125 hz mouse var elimde kaliteli olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

V3 pro veya Beast x. Bir iyi vardır birde sizin için iyi vardır biraz daha tarif ederseniz ona göre bakalım.
Palm grip bir tutuşum var elimin 17 cm uzunluk, 8cm genişliği var viper vb. gibi modeller elime küçük gelir diye düşünüyorum ve hala büyüme çağındayım elime uygun iyi kalitede zaten i5 10400f var ne kadar hz kaldırır bilemiyorum ama 4k hz max diye biliyorum benim sistemim için. Tam öneri olsun ben elimde plastik yumurta kabuğu tutuyormuş gibi hissediyorum 125 hz mouse var elimde kaliteli olsun
hocam dediğim gibi böyle

xTURANN

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam dediğim gibi böyle
Sanırım lise çağında bir öğrencisin. Yaz geldi okulun yok, boştasın. Tavsiyem mediamarkt, vatan, teknosa gibi yerleri gezip açıkta, sunumda olan mouselara gidip bak. Dokun, hisset. Tutuşu okay diyebileceğin mouseları bul, araştır.
4K Hz bile çoğu bilgisayarda sıkıntı çıkartabiliyor. 2K'da falan kullanırsın.

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
Sanırım lise çağında bir öğrencisin. Yaz geldi okulun yok, boştasın. Tavsiyem mediamarkt, vatan, teknosa gibi yerleri gezip açıkta, sunumda olan mouselara gidip bak. Dokun, hisset. Tutuşu okay diyebileceğin mouseları bul, araştır.
4K Hz bile çoğu bilgisayarda sıkıntı çıkartabiliyor. 2K'da falan kullanırsın.
Hocam Muğlada olduğum için tek mağaza Avmnin orada ama bi denerim büyük ihtimal 4k kaldırıyor zorlasam 2k yeter aslında ama kaliteye önem veriyorum

rapture

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Deniz
Wraithesports'a bakabilirsiniz.
Ninjutsu sora 4k veya vgn dragonfly f1 pro iyidir. F1 pro hem calm hem de palm için çok iyi, kaliteli ve 4k destekliyor.

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
Wraithesports'a bakabilirsiniz.
Ninjutsu sora 4k veya vgn dragonfly f1 pro iyidir. F1 pro hem calm hem de palm için çok iyi, kaliteli ve 4k destekliyor.
Deathadder V3 PRO almayı düşünüyoruz o nasıl olur peki ?

rapture

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Deniz
Deathadder V3 PRO almayı düşünüyoruz o nasıl olur peki ?
O kadar profesyonel değilsen o kadar para vermene gerek yok bence hatta f1 pro bile bayağı pahalı oluyor ama malzeme kalitesi çok iyi. İkisini karşılaştıracak olursak v3 pro derim. Kullanmak için sağlam internet ve bilgisayarın olması lazım ama. (8k için)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,930
Üyeler
150,006
Son üye
kemallmtn
Top Bottom