Neler Yeni

Bütçe Fark Etmeden Mouse Önerisi

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
O kadar profesyonel değilsen o kadar para vermene gerek yok bence hatta f1 pro bile bayağı pahalı oluyor ama malzeme kalitesi çok iyi. İkisini karşılaştıracak olursak v3 pro derim. Kullanmak için sağlam internet ve bilgisayarın olması lazım ama. (8k için)
8k kullanmayacağım zaten yetmiyor işlemcim kaldırmaz max 2k 4k dediğim gibi para var sıkıntı olmaz zaten monitör gayet hızlı bir tazeleme hızı sunuyor tek kaybettiğim şey 100 hz mouse

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
O kadar profesyonel değilsen o kadar para vermene gerek yok bence hatta f1 pro bile bayağı pahalı oluyor ama malzeme kalitesi çok iyi. İkisini karşılaştıracak olursak v3 pro derim. Kullanmak için sağlam internet ve bilgisayarın olması lazım ama. (8k için)
4k donglesi Türkiye de yok 165 hz kullanıyorum dediğim gibi 100 hz mouse var elimde CS de ve Valoda altın da kaldım 100 hz ile siz düşünün... rank atlayamıyorum düşmanla aynı anda vuruyoruz ilk ben ölüyorum 165 hz hissiyatı yok ne kadar cs de 200 fps alsam da peki ya kablolu V3 nasıl olur ne fark var ben kablolu 8K biliyorum (4K kullanacağım) PRO dan ne farkı var

Top Bottom