Neler Yeni

BUFF Game ile bedava ödül rehberi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

XenonVL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ahmet Mehmet
Uzun zamandır BUFF Game diye bir uygulamayı düşünüyordum. Ve 1 ay boyunca denedim. İşte incelemem;(merak ettikleriniz olursa discordumu ekleyebilirsiniz. "biraz tatile çıktı#5740")

1) Öncelikle programı indirmeden önce bir yayıncıdan veya youtuberdan verilen referal linkten indirmenizi öneririm. Çünkü referal linkten indirdiğiniz zaman size hediye olarak 30 points veriyor. Points sistemini falan diğer adımlarda anlatacağım.
2) 30 pointsinizi aldıktan sonra hangi oyundan points kazanacağınızı seçelim. Onun için sol kısımdaki sembollerden "Challenges" yazana tıklamanız gerekir.
1639410722874.png
Tıkladıktan sonra karşınıza sol üstte Weekly Challenge yazan yerin altında desteklenilen oyunlar var. Ordan istediğiniz oyunu seçin. Şuan desteklenilen oyunlar; Lol, Dota 2, CS:GO, COD, Rocket League, R6, PUBG, Splitgate, Fortnite, Apex Legends, Valorant.

3) Oyunu seçtikten sonra karşınıza ordaki görevler çıkacak. Her gir görev için size biçilen BUFF Points miktarı var. Ve her maç sonu size KDA göre points verecektir. Görevlerle ekstrayı alabilirsiniz. Her maç sonu karşınıza küçük bir sekme çıkıp ordan KDA'nızı aldığınız points miktarını ve yapılan görevleri söyleyecektir. Ve her günlük girişte gitgide artan günlük ödüller alacaksınız. Eğer premium alırsanız bu süreci hızlandırabilirsiniz. Ama premium maleesef ki paralı ve bunu önermiyorum.

4) Şimdi herkesin merakla beklediği yere gelelim. Bu BUFF Pointsleri nasıl harcayacağız neye harcayağız sorusuna. Bunun için BUFF Game uygulamasında Market yazan sekmeye giriyoruz.
1639411270725.png
Ondan sonra karşınıza ödüller çıkacak. Burdan BUFF Pointsinizin yettiği ödülü alabilirsiniz. Ama almak için stokların yenilenmesi lazım. Ve bunun için belli zamanlar var. Mesela 650 RP her gün saat 16:30 ila 17:00 veya 16:45 arası yenileniyor ve hızlıca bitiyor. Hızlı davranmanızı tavsiye ederim. Ve en ama en önemlisi alacağınız ödülün altında "Global" yazmasına dikkat edin. Tekrar ediyorum, Altında "Global" yazmasına dikkat edin. Çünkü ödüllerin alınabilmesi için gereken ülkeler falan oluyor. Eğer "Global" yazmaz ise ödül aldığınızda size verilmez. Alamazsınız. Örnek veriyorum; 50 dolar Playstation Giftcard'ın altında "US ONLY" yazıyor. Altında "Global" yazmayanı almayın! Ve eğer dijital içerikleri alırsanız VP gibi genelde size emailden atılıyor. Umarım işinize yaramıştır.

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
zort game iyi yolculuklar diler.

Zenith

80+