Neler Yeni

Bedelli Askerlik Rehberi 2023-2024

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben lise mezunuyum.
Mezun yılından itibaren 3 yıl sayıyor şubeye gidip tecil edebilirsin ama şöyle bir şey var 20 yaşında askerliğe alım oluyor yani 2 sene Sayar seni muhtemelen kesin bilgiyi şubeden öğrenirsin ya da e devlet şifresi al e devlet den askerlik durum belgesi sorgula

majorw0w

80+ Silver
Müsait bir zamanda okuyacağım.
Ben bir şeyi merak ediyorum.
Şimdi ben 19 yaşındayım. Açık öğretim lise mezunuyum. Tecil yapma hakkım var mı?
Üst öğrenim yaparsan tecil ettirirsin 2 yıllık 4 yıllık yüksek lisans vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstanbulda mı yaptınız? Maltepe Kenan Evren kışlasında?
Manisa Alaşehir meslektaşım maltepede yaptı geçen sene

majorw0w

80+ Silver
Bende bedelli yaptım inanır mısınız ciddi söylüyorum bazen o ortamı özlüyorum arkadaşlarımla birlikte geçirdiğimiz vakitler gittiğimiz eğitimler yediğimiz içtiğimiz zamanlar oyun oynadığımız zamanlar ben çok keyif aldım ya bilmiyorum sıkılmadım öyle komutanlarım iyiydi babacan adamlardi Sabah kalkmak bana hiç zor gelmedi sivil hayatta da erken kalkıyorum çünkü bazen özlüyorum hatta o günleri tabii ki çıktığıniz yer kaldığınız koğuş arkadaş ortamınız komutanlarıniz bunların çok ciddi etkisi var şükür ben hiç sıkıntı yaşamadım bitirip geldim kafanıza çok takmayın zaten 1 ay ya ne olur ki millet 6 ay yapıyor o kadar da gözünüzde büyütmeyin keyif almaya bakın bence

26 yaşına kadar tecil edebilirsin diye biliyorum tâbi kendini öğrenci olarak göstermen lazım veya bir hastane raporu vs
Bizim komutanlar off diyorum ortam tabi ki çok iyiydi koğuşumda 4 doktor vardı avukat mühendis felan bölüğün en elit koğuşuydu :D

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bizim komutanlar off diyorum ortam tabi ki çok iyiydi koğuşumda 4 doktor vardı avukat mühendis felan bölüğün en elit koğuşuydu :D
Ne güzel Zaten bedelli olanların geneli memur, kendi işi gücü olan insanlar vs oluyor ya da maaşı iyi olan birileri filan bizim komutanların hepsi adam gibi adamdı valla babacanlar ortamımız da güzeldi keyifli geçti günlerim hatta son gün biraz hüzünlendim valla

majorw0w

80+ Silver
Ne güzel Zaten bedelli olanların geneli memur, kendi işi gücü olan insanlar vs oluyor ya da maaşı iyi olan birileri filan bizim komutanların hepsi adam gibi adamdı valla babacanlar ortamımız da güzeldi keyifli geçti günlerim hatta son gün biraz hüzünlendim valla
Senin neresiydi ankara mamak amasya ısparta buralar çok sıkıntılı istanbul maltepe :D

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Senin neresiydi ankara mamak amasya ısparta buralar çok sıkıntılı istanbul maltepe :D
Isparta terörle mücadele tatbikat komando birliği merkez komutanlığında yaptım

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Selim
Bende bedelli yaptım inanır mısınız ciddi söylüyorum bazen o ortamı özlüyorum arkadaşlarımla birlikte geçirdiğimiz vakitler gittiğimiz eğitimler yediğimiz içtiğimiz zamanlar oyun oynadığımız zamanlar ben çok keyif aldım ya bilmiyorum sıkılmadım öyle komutanlarım iyiydi babacan adamlardi Sabah kalkmak bana hiç zor gelmedi sivil hayatta da erken kalkıyorum çünkü bazen özlüyorum hatta o günleri tabii ki çıktığıniz yer kaldığınız koğuş arkadaş ortamınız komutanlarıniz bunların çok ciddi etkisi var şükür ben hiç sıkıntı yaşamadım bitirip geldim kafanıza çok takmayın zaten 1 ay ya ne olur ki millet 6 ay yapıyor o kadar da gözünüzde büyütmeyin keyif almaya bakın bence

26 yaşına kadar tecil edebilirsin diye biliyorum tâbi kendini öğrenci olarak göstermen lazım veya bir hastane raporu vs
Benim tecil 30 yaşımda hocam 😁😁😁😁

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom