Neler Yeni

Bugünki sistemde sıra olacakmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Abi abartma istersen alt tarafı ortadoğuda bir ülkede bulunan bilgisayar forumunda çok mesaj attığın için isminin altında bronze.jpg değil de silver.jpg çıkıyor.
Ama o bilgisayarı alıp almama etki ediyor.Buda benim için önemli.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Bırak knk zaten kimse tribini cekmek zorunda degil ona bakarsan gold plat lardan sana kalmaz emin ol
Biliyorum bunu bilerek yazıyorum benim dediğim gibi olurda alamazsam üzülmem fakat olmayıp alamazsam üzülürüm.

Maykıl

80+ Silver
Biliyorum bunu bilerek yazıyorum benim dediğim gibi olurda alamazsam üzülmem fakat olmayıp alamazsam üzülürüm.
Ama soyle birsey var bu bronz ve ustu icin ilerde belki sadece titanyuma da cikabilir onceden silverlara sistem cikti diye hatirliyorum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sıra yok ilk 50 kişi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Kardeş sen en son hakkını salmaya çalışıyordun başkasına istanbulda değildin
Dün babama dedim babam kesin satarsan alalım dedi ben de kar ederiz dedim .İstanbul'daki amcam alacak . Yasakmış zaten vermek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden sen padişah mısın
Senin 900 mesajın var benim 2600 başkasının 10k hepimizin arasında fark olması gerek önce 10k olan almalı sonra ben sonra sen.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Semih
Dün babama dedim babam kesin satarsan alalım dedi ben de kar ederiz dedim .İstanbul'daki amcam alacak . Yasakmış zaten vermek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin 900 mesajın var benim 2600 başkasının 10k hepimizin arasında fark olması gerek önce 10k olan almalı sonra ben sonra sen.
@Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül videoda şahsen gitmeniz gerekiyor demiştiniz sanırım.

Top Bottom