Neler Yeni

Bugünki sistemde sıra olacakmi

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Şubat 21

Kayit oldugum günden beri hergün en az 1 mesajim vardır ben sorarım olmaz derlerse sıkıntı yok derdim sistem degil ben buralardayim para biriktirir baska alirimda heves kirar gibide yazmazsin...
Kurallar belli hiç ümidin olmasın o konuda bence

Ek000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emir Kuzkaya
Nasi yok o zaman 500 mesajla 2000mesaj atam aynı 2000 mesaj atanla 20bin mesaj atanda aynı ne kadar sacma
Bence bir ayrıcalığı olması daha saçma olurdu bu çünkü bu direk ayrımcılık olurdu mesela ben bayadir hesabı kullanıyorum ama insanların fikirlerine bakmak için kullanıyordum burda boş konu açan ve konuşan insanlar benden nie daha ayrıcalıklı olsun ki

orkun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Orkun Yılmaz
Pingi az olan alır .s

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Bence bir ayrıcalığı olması daha saçma olurdu bu çünkü bu direk ayrımcılık olurdu mesela ben bayadir hesabı kullanıyorum ama insanların fikirlerine bakmak için kullanıyordum burda boş konu açan ve konuşan insanlar benden nie daha ayrıcalıklı olsun ki
Hesabı ac boş boş dursun .Biz kaç saatinizi verdik bu foruma haberin varmı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesabı ac boş boş dursun .Biz kaç saatinizi verdik bu foruma haberin varmı.
Sen 2 senede o kadar atmışsın ben 6 ayda bı zahmet farkımız olsun.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Efe
Durumu abartmasak mı 😌
Ama bronz olayına sınır gelmeli biz sistemi bu gün ödeyip alacağız diye bekliyorduk olay yarına kaldı,bu gün konudan sonra rank alanların ayrılması adaletli olacaktır bence. Adamların yaptığı alakasız mesajın haddi hesabı yok.
birini gördüm bir sürü mesaj atmış, art arda attığı için tüm mesajlar birleşmiş, iyi gülmüştüm vallahi :D

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Ne farkı var .Biri birinden kat ve kat daha çok emek verdiyse onun önceliği olmali.
Rütbeye göre öncelik vermeye başlarlarsa sana sıra gelmez. Forumda tonla platinium, gold üye var.

louis bloom

80+ Silver

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Ne alakası var .Orada ne olduğunu değiştiremiyorum burada emek verdiğim zaman yükseliyorsun bu kadar basit
Abi abartma istersen alt tarafı ortadoğuda bir ülkede bulunan bilgisayar forumunda çok mesaj attığın için isminin altında bronze.jpg değil de silver.jpg çıkıyor.

Top Bottom