Neler Yeni

Bugünki sistemde sıra olacakmi

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Ben yine alırım fakat platin in gold a Gold un silver a silver ında bronza göre ayrıcalığı olması gerek .
Kardeşim o zaman mesaj sistemine ne gerek var? Bak ben sistemi almayacağım, zaten 3 aylık üye değilim.

1 haftada bronze oldum, mesajlarıma bak hiçbiri spam değildir. Mevzu rütbe değil, önce yazmak. 51. yazan plat olsa senin sistemi ona verseler mantıklı olur mu?

Rulep

80+ Gold
Kimin yorumu üstteyse o alır ama çok sıkıntı etme bronzların bir kısmı son 3 aydır aktif kullanma şartını sağlamadıklardan elenirler üst ranklar ful aktif oldukları için onları sıkıntı olur senin için

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Kimin yorumu üstteyse o alır ama çok sıkıntı etme bronzların bir kısmı son 3 aydır aktif kullanma şartını sağlamadıklardan elenirler üst ranklar ful aktif oldukları için onları sıkıntı olur senin için
Ben alırım sıkıntı değil de yaptıkları saçma geliyor .Biri bilmem ne kadar emek vermiş diğeri ondan kat ve kat az bı ayrıcalığı olması gerekti.

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Kardeşim o zaman mesaj sistemine ne gerek var? Bak ben sistemi almayacağım, zaten 3 aylık üye değilim.

1 haftada bronze oldum, mesajlarıma bak hiçbiri spam değildir. Mevzu rütbe değil, önce yazmak. 51. yazan plat olsa senin sistemi ona verseler mantıklı olur mu?
Ben kabulum diyorum zaten anlamiyormusun.Onun yerine sıra sıra iyi olurdu.

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
Ben alırım sıkıntı değil de yaptıkları saçma geliyor .Biri bilmem ne kadar emek vermiş diğeri ondan kat ve kat az bı ayrıcalığı olması gerekti.
knk ordaki amaç da üyelerine vermek yeni hedap açıp sistemi almak isteyenlere değil burda rütbeyle alakalı bişi görmüyorum ben o ondan üstün alır flan alakası yok amaç boşunamı da üyeleri diyo adam sana forumda emek harcayana vercem demiyo

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Hayır soramaz mı anlamadım ? Bu tepkiniz biraz göze batıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Yan hesabımdan alabiliyorum ?
2 hesap kullanmak yasak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk ordaki amaç da üyelerine vermek yeni hedap açıp sistemi almak isteyenlere değil burda rütbeyle alakalı bişi görmüyorum ben o ondan üstün alır flan alakası yok amaç boşunamı da üyeleri diyo adam sana forumda emek harcayana vercem demiyo
Öyle olsun hadi.

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Top Bottom