Neler Yeni

Bugünki sistemde sıra olacakmi

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu dediğin gibi yapılsa silver ve bronzlar isyan edecekti. Rütbesi olan, forumda birazda vakit geçirmiş kişilere ayrıcalık tanınması gayet güzel oldu. Gelecek bütün sistemleri goldlar, platlar alır geçerdi. 4K mesajı olan adamda bakardı.
Sen bu duruma razı olabilirsin ama ben değilim.
Adam şartları en minimum da tutmaya çalışmış, bronz üye bile yararlanabilsin istemiş. Ne yapsa yaranamıyor vallahi.

Farway

80+ Silver
Bu dediğin gibi yapılsa silver ve bronzlar isyan edecekti. Rütbesi olan, forumda birazda vakit geçirmiş kişilere ayrıcalık tanınması gayet güzel oldu. Gelecek bütün sistemleri goldlar, platlar alır geçerdi. 4K mesajı olan adamda bakardı.
Sen bu duruma razı olabilirsin ama ben değilim.
Adam şartları en minimum da tutmaya çalışmış, bronz üye bile yararlanabilsin istemiş. Ne yapsa yaranamıyor vallahi.
Katılıyorum,3 aydan eski üye bronz dememiş zaten Bronz ve en az 3 aydır aktif kullanan demiş arada fark var.
Şurada soru soran insanlara bile aşırı ters davranmanıza gerek yok agalar,çabalayın olmazsa nasip artık.

Rulep

80+ Gold
Ben alırım sıkıntı değil de yaptıkları saçma geliyor .Biri bilmem ne kadar emek vermiş diğeri ondan kat ve kat az bı ayrıcalığı olması gerekti.
Amaç foruma kitle çekmek rankların ayrıcalıkları var derlerse gelmezler ve zaten olmamalı benim tek razı olmadığım bende dahil kimisi istese de sistemi alamayacak olmamız çünkü İstanbul da yaşamıyoruz

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Serkan Andiç
Amaç foruma kitle çekmek rankların ayrıcalıkları var derlerse gelmezler ve zaten olmamalı benim tek razı olmadığım bende dahil kimisi istese de sistemi alamayacak olmamız çünkü İstanbul da yaşamıyorum
Hocam çıkarsa otobüsle gidip gezer hem de alırsınız dönersiniz :)

NotGonna

80+ Bronze
abi alıcam almasına mesela hakkaride yaşıyorum ben istanbula nasıl geleyim şimd iya da yaşım küçük belki ailem izin vermicek istanbul olayı çok saçma bence kargo olmalıydı

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
abi alıcam almasına mesela hakkaride yaşıyorum ben istanbula nasıl geleyim şimd iya da yaşım küçük belki ailem izin vermicek istanbul olayı çok saçma bence kargo olmalıydı
ben daha sonraki da özel sistemlerin kargolanabilimesi için altyapı oluşuturacağını düşünüyorum umarım öyle olur

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
itopya gibi koca sistemin nasıl arızası olabilr ki kargo yollanmıyor çok saçma umarım olur
abdullah abi itopyanın kupon kodu ile ilgili altyapısı olmadığını söylemişti bende pek bilmiyorum ama ne olursa olsun bi çözüm olsa iyi olur

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Mert Çevik
keşke istanbula özel olmasa en azından ankadaradaki mağzasında olsaysaydı en kötü ama neyse istanbuldakiler için iyi fırsat sadece

Harrison

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Enes karpınar
Rank nasıl alıyor beyler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular