Neler Yeni

Bunun günahı ne sorun benmiyim

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar 3-4 ay önce komşumuz tarafından bize bir kuş verildi bu haftada kuş tüy dökümüne girmişti dün çok üşüyordu bende aldım yatağıma koydum biraz ısınsın diye o sırada uykuya dalmış ım ve şuan Sabah 8 civarı uyandığımda kuşun ezildiği farkettim ve çok ağladım bunun suçlusu benmiyim nolur bana fikir verin nolur kalp masajı falan denedim ama çok soğuktu ne yapcam ben şimdi..

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
Merhaba arkadaşlar 3-4 ay önce komşumuz tarafından bize bir kuş verildi bu haftada kuş tüy dökümüne girmişti dün çok üşüyordu bende aldım yatağıma koydum biraz ısınsın diye o sırada uykuya dalmış ım ve şuan Sabah 8 civarı uyandığımda kuşun ezildiği farkettim ve çok ağladım bunun suçlusu benmiyim nolur bana fikir verin nolur kalp masajı falan denedim ama çok soğuktu ne yapcam ben şimdi..
Sen bilerek kötü niyetle bir şey yapmadığın için tabi ki suçlu değilsin ama keşke başka çözüm baksaydın yanına almasaydın ama yapacak bir şey yok bari güzelce köm .

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,321
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Geçmiş olsun hocam

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
geçmiş olsun hocam bilerek yaptığınız bir şey değil sonuçta ama yine çok kötü...

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406